18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

no pięknie

Kaczyński znów łamie prawo i się tym chwali? CO ZA OBŁUDA!

31.08.2020  16:02
Jarosław Kaczyński znów publicznie łamie prawo?
Jarosław Kaczyński znów publicznie łamie prawo? Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński na wakacjach pływa łódką. Joachim Brudziński pokazał zdjęcia, a my dopytujemy: czy prezes ma uprawnienia do sterowania motorówką?

Jarosław Kaczyński doczekał się wakacji, choć te prezesowi przypadły akurat na czas ochłodzenia, burz i silnego wiatru. Polityk pojechał z kolegami z PiS na pomorze zachodnie, zwiedzał Szczecin i Świnoujście, pływał łódką i dzielnie pozował do zdjęć. Wyglądał przy tym całkiem jak nie on - na ludzie, rozchełstany, w dżinsach i przeciwdeszczowej kurtce. Nie zapomniał jednak o Polsce i jak zawsze dzierżył w dłoniach stery!

Kaczyński steruje motorówką

Oto bowiem Joachim Brudziński, który tradycyjnie już spędza wakacje z Jarosławem Kaczyńskim, pokazał na Twitterze zdjęcie prezesa. Szef PiS siedzi w motorowce i trzyma stery. A jego kolega oznajmia swym fanom i nie fanom: Śpijcie spokojnie stery Polski  w dobrych rekach.

Jak powszechnie wiadomo, Jarosław Kaczyński nie ma prawa jazdy, wszędzie wożą go prywatni kierowcy, a ochrania nawet policja. Ochrona ta kosztuje podatników (czyli nas wszystkich - Polaków) miliony złotych rocznie. Ale nie o tym mieliśmy pisać...

Skoro prezes PiS nie dorobił się prawa jazdy, czy wyrobił sobie odpowiednie uprawnienia do sterowania motorówką? Czy można mu pływać i wozić ludzi, czy może znów publicznie łamie prawo, nic sobie z tego nie robiąc, a policja ponownie nie reaguje?

Do prowadzenia dużej motorówki potrzebny jest patent sternika motorowodnego. Do prowadzenia Polski należy być premierem lub prezydentem. Wiadomo jednak - są tacy ludzie, którym można więcej, bez odpowiednich uprawnień. Jeden z nich jest tylko szarym posłem, a rządzi i steruje i Polską, i bujającą się gdzieś po polskich wodach łódką...