18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

należało mu się?

KACZYŃSKI UKARANY! "Najwyższa możliwa kara"

28.09.2022  12:52
Kaczyński ukarany!
Kaczyński ukarany! Fot: Maciej Witkowski/REPORTER

Jarosław Kaczyński w wielkim szoku! Ktoś nie tylko śmiał go o coś oskarżyć, ale nawet wydał wyrok skazujący! Prezes PiS został właśnie ukarany możliwie najwyższą karą, jaką dostać może poseł!

Jarosław Kaczyński nie jest świętą krową, nawet jego może czasem dopaść ręka sprawiedliwości? Okazuje się, że choć zwykle prezesowi PiS nic nigdy nie może zaszkodzić, tym razem stało się zupełnie inaczej. POLITYK ZOSTAŁ SUROWO UKARANY!

Nie mówimy oczywiście o karze, jakiej dla prezesa chciałby niejeden Polak, nie zleciał z piedestału, nie stanął przed sądem, nie odpowiedział za liczne afery i przekręty, i nie spędzi kolejnych lat za kratkami. Temida jak na razie dorwała go wyłącznie w poselskiej ławce - był sądzony i został ukarany przez Komisję Etyki Poselskiej.

Jarosław Kaczyński ukarany w Sejmie

Cóż się wydarzyło złego, że ręka sprawiedliwości jednym palcem dźgnęła właśnie Jarosława Kaczyńskiego? Prezes PiS znany jest między innymi ze swej przerażającej, zaciekłej homofobii. I to właśnie nienawiść do mniejszości seksualnych sprowadziła na niego gromy.

Pod koniec czerwca Jarosław Kaczyński pojechał do Włocławka i zaczął zionąc tam nienawiścią. Z pogardą wypowiadał się na temat transpłciowości i kpił ze społeczności LGBT+:

Musimy także doprowadzić, chociaż to może najtrudniejsze, żeby powróciła prawda. Oczywiście, ktoś się może z nami nie zgadzać. Ma lewicowe poglądy. Uważa, że każdy z nas może w pewnym momencie powiedzieć: do godz. 5:30 byłem mężczyzną, a teraz jestem kobietą. Bo przecież lewica uważa, że tak powinno być i należy tego przestrzegać

- żartował sobie Kaczyński, choć jego słowa nie miały w sobie nic śmiesznego, więc były nie tyle żartem, co nieśmieszną kpiną.
- Mój szef w pracy, czy nawet moja koleżanka i kolega powinni się zwracać (do mnie) w formie żeńskiej. Można mieć takie poglądy. Dziwne co prawda. Ja bym to badał, ale... można - kontynuował polityk, dumny ze swego jakże "światłego" podejścia do życia.

Najwyższa kara dla Kaczyńskiego

Teraz słowami prezesa PiS zajęła się sejmowa Komisja Etyki, a jej członkowie orzekli, że ktoś tu grubo przegiął i należy mu się kara. Na Jarosława Kaczyńskiego nałożyli naganę. I jak donosi posłanka Monika Falej, jest to najwyższa możliwa kara, jaką otrzymać może polityk w Sejmie.

Prezes Kaczyński został ukarany przez Komisję Etyki Poselskiej najwyższą z możliwych kar jakie może poseł otrzymać - NAGANĄ! Czas pokaże, czy zostanie wygumkowana z akt posła przez Marszałek Elżbietę Witek. Z jednej strony szefową posła, z drugiej strony podwładna Prezesa PiS

- napisała Monika Falej na Twitterze.Czyżby właśnie zaczął się kruszyć gruby mur nietykalności wokół Jarosława Kaczyńskiego?

logo Tu się dzieje