18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiana kariery

Jarosław Kaczyński umie śpiewać! Wystąpi w "The Voice"?

Malwina Kossela
26.05.2021  12:45
Jarosław Kaczyński ŚPIEWA?!
Jarosław Kaczyński ŚPIEWA?! Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński jest niezwykle utalentowany i to nie tylko politycznie. Jak się okazuje - ma wielkie możliwości wokalne, którymi się nie chwali. Myślicie, że na emeryturze ujrzymy go w "The Voice of Poland"? To by był dopiero... przewrót polityczny! 

Jarosław Kaczyński od lat bardzo twardą ręką trzyma polską politykę. Jak się okazuje - nie tylko tym zajmuje się na co dzień. Prezes PiS ma również wiele ukrytych talentów, którymi się nie dzieli. Czasem kiedy udzieli w końcu wywiadu - wychodzą z tego ciekawe "kwiatki".

Ostatnio Jarosław Kaczyński pojawił się na łamach "Wprost". Udało mu się w tym czasie mocno uderzyć w premiera Mateusza Morawieckiego oraz w byłą premier Beatę Szydło - na tym jednak jego przygoda się nie skończyła.

Jarosław Kaczyński zacznie śpiewać?!

Jarosław Kaczyński wspominał również o Pawle Kukizie, który zjawił się w polityce po swojej wielkiej przygodzie z polską muzyką rozrywkową. Kontakty obu panów układają się z resztą więcej niż poprawnie.

Jak przyznał sam Jarosław Kaczyński - lider Kukiz'15 ma zostać "współpracownikiem" Zjednoczonej Prawicy. Panowie zaczynają więc spędzać ze sobą bardzo dużo czasu i dlatego pojawiają się niezwykle ciekawe wnioski. 

Można powiedzieć współpracownik. Spędziliśmy na spotkaniach setki godzin, rozmawia się z nim miło, on nawet śpiewa. A ostatnio powiedział, że ja też dobrze śpiewam. Równie dobrze mógł powiedzieć, że jestem wysokim blondynem

- wyznał.

Myślicie, że Jarosław Kaczyński uderzy w muzykę i jednak przekona się do słów Kukiza, że idzie mu całkiem nieźle? Chcielibyśmy zobaczyć wicepremiera w "The Voice of Poland" - nie ukrywamy! Debit prezesa w TVP... Byłby to miód na nasze redakcyjne serca.

Czytaj także
Przeczytaj więcej