18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojoj

KACZYŃSKIEMU SIĘ JUŻ MIESZA? Założył dwa RÓŻNE buty [FOTO]

21.06.2021  13:53
Prezesowi się miesza? Jarosław Kaczyński stawia na różnorodność
Prezesowi się miesza? Jarosław Kaczyński stawia na różnorodność Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński znów zadziwia - najpierw mówił o równości, teraz nosi buty nie do pary. Prezes zmienia poglądy i styl? A może coś mu się pomieszało?

Polityka polityką, sprawy kraju i sytuacji w Polsce schodzą na dalszy plan, gdy pojawiają się plotki. Ta najnowsze mówią zaś, że panu prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu coś się mocno pomieszało…

Znany z konserwatywnych poglądów i zaciekłego ich bronienia prezes PiS nagle zaczął stawiać na różnorodność. W niedzielę 20 czerwca pojawił się na uroczystym powołaniu nowej partii politycznej Adama Bielana – Partii Republikańskiej. Tam ogłosił, że chce równości dla każdej grupy w Polsce i by nikt nie stał ponad prawem. A to nie koniec rewelacji.

Jarosław Kaczyński w dwóch różnych butach

Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu pomieszały się nie tylko poglądy, ale też ubrania, a dokładniej obuwie. W internecie aż grzmi o jego butach nie do pary, które założył na imprezę Bielana.

O tym, że 72-letni prezes PiS miał na nogach dwa różne modele, informuje między innymi Radosław Sikorski, który ironizuje: Kto nigdy nie założył butów od dwóch różnych par niech pierwszy rzuci kamieniem.

Również Roman Giertych zwrócił uwagę na dziwne obuwie wicepremiera.

Gdybyśmy tylko taki mieli z nim problem, że Jarek dwa inne buty nałoży

– napisał na Twitterze.

Zdjęcia dwóch różnych butów krążą po sieci, a my drążymy temat. Znaleźliśmy inne fotki z wydarzenia, na których widoczne jest obuwie prezesa. Co ciekawe, na nich buty są już identyczne. I teraz zasadnicze pytanie: czy dwa różne buty, to złudzenie, czy może ktoś w środku eventu pospieszył prezesowi z pomocą i doniósł nową parę?

Jarosław Kaczyński w dwóch różnych butach
Czytaj także
Przeczytaj więcej