18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przykre

Dramat Kaczyńskiego w kwarantannie! Nikt mu nie pomoże

20.10.2020  14:49
Jarosław Kaczyński sam jak palec. Nikt mu nie pomoże
Jarosław Kaczyński sam jak palec. Nikt mu nie pomoże Fot: STANISŁAW KOWALCZUK/East News

Jarosław Kaczyński w dramatycznej sytuacji. Prezes Prawa i Sprawiedliwości został sam jak palec w kwarantannie, a w dodatku zawodzi kolegów z partii!

Jarosław Kaczyński został objęty kwarantanną po tym, jak pod koniec ostatniego tygodnia widział się z zakażonym posłem PiS Michałem Jachem. Prezes o chorobie kolegi dowiedział się w pracy i szybko popędził do domu. Niestety, przez cały weekend spotykał się z ludźmi, jeśli więc jest zakażony, izolacją objętych będzie mnóstwo ważnych osób w państwie.

Kiedy prezes zostanie przebadany? Zapewne dość szybko i szybko dostanie wyniki - w przeciwieństwie do zwykłych obywateli, posłowie mogą liczyć tu na pewne ulgi. Nie to nas jednak dziś niepokoi - zastanawiamy się, jak pan Jarosław poradzi sobie sam w domu?

Jarosław Kaczyński samotny na kwarantannie

Jarosław Kaczyński, choć mieszka sam, nie ma żony, dzieci ani współlokatorów innych niż koty, dziś jest w bardzo trudnej sytuacji. Prezes PiS zawsze może liczyć na towarzystwo swych wiernych druhów z partii, a jeśli ich nie ma, tuż obok kręci się ochrona i zawsze można do kogoś gębę otworzyć.

Dziś polityk został sam jak palec - nikomu nie można go odwiedzać, ewentualnie zakupy zostawi ktoś pod drzwiami. Policja w przeciwieństwie do innych obywateli objętych izolacją, zapewne nie musi składać prezesowi niespodziewanych wizyt, wszak non stop jego domu pilnuje prawie 20 mundurowych. To jednak nie zabije samotności. A to nie koniec problemów...

Jarosław Kaczyński nie umie włączyć komputera?

We wtorek rano w Sejmie zebrali się posłowie, by głosować nad ustawą "covidową". Wbrew oczekiwaniom PiS, obrad nie było - większość sejmowa po wnioskach formalnych podjęła decyzję o odroczeniu posiedzenia, co rozsierdziło Ryszarda Terleckiego. Okazało się, że politycy opozycji tradycyjnie nie mieli czasu na zapoznanie się z kilkudziesięciostronicowym projektem ustawy.

Zwykle w takich przypadkach PiS ma większość, teraz jednak aż 30 posłów partii nie wzięło udziału w głosowaniu. Wśród nich był uwięziony w domu Jarosław Kaczyński. Po Polsce krążą legendy, że prezes nie potrafi sam obsłużyć komputera, nie korzysta też z internetu, a informacje z sieci drukowane ma na kartkach.

Teraz sam jak palec, bez pomocy kolegów i fachowców, musiał połączyć się z internetem i wziąć udział w zdalnym głosowaniu. I nie wyszło. Jego podwładni z PiS twierdzą jednak, że to nie wina braku umiejętności - prezes ponoć świetnie ze sprzętem technicznym sobie radzi. Co się więc wydarzyło?

Przeczytaj więcej
Komentarze