18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wściekłość ludu

Chcą zarazić Kaczyńskiego koronawirusem

25.04.2020  15:12
Chcą zarazić Kaczyńskiego koronawirusem
Chcą zarazić Kaczyńskiego koronawirusem Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński w niebezpieczeństwie. Ludzie organizują się celem zrealizowania "grupowego kaszlenia" pod domem prezesa PiS. Wszystko przez wybory prezydenckie, które mają odbyć się pomimo pandemii koronawirusa. 

Jarosław Kaczyński postrzegany jest aktualnie jako szara eminencja naszej rodzimej polityki. Chociaż to cała partia rządząca nie dopuściła do przełożenia wyborów prezydenckich - odpowiedzialność za ten fakt w oczach obywateli spada na prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński rozwścieczył ludzi tym, że chce ich narazić na zakażenie koronawirusem. We wszystkich państwach dotkniętych pandemią, odwołane zostały wszelkie wydarzenia kulturowe i społeczne. Polski to nie dotyczy - będziemy wybierać prezydenta w najbardziej niesprzyjających, możliwych warunkach. 

Jarosław Kaczyński narażony na koronawirusa przez wybory

Polacy nie zamierzają jednak siedzieć potulnie i udawać, że nic złego się nie wydarzyło. Aktualnie na Facebooku trwa wyjątkowo kontrowersyjna akcja, która zapewne ma przestraszyć szefa Prawa i Sprawiedliwości. 

Na najpopularniejszym portalu społecznościowym powstało wydarzenie, mające wyrażać sprzeciw wobec nie przełożonych wyborów - chodzi konkretnie o "zbiorowe kaszlenie" pod domem prezesa PiS na Żoliborzu. 

Docelowo nielegalne zgromadzenie miałoby się odbyć 10 maja (dzień wyborów - przyp. red.). Wydarzenie zyskało popularność w ekspresowym tempie. Obecnie swój udział w nim zadeklarowało 7,6 tysiąca członków a 44 tysiące wyraziło zainteresowanie. Organizatorzy zapewniają, że zostaną zachowane środki ostrożności w postaci zachowania 2-metrowych odstępów między uczestnikami akcji, a na twarzach wszystkich widoczne będą obowiązkowe maseczki.

Kaszel musi być szczery i głośny

- ironizują na wydarzeniu.

Myślicie, że komukolwiek da to do myślenia?

Przeczytaj więcej
Komentarze