18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

igła poszła w ruch

KACZYŃSKI ZASZCZEPIONY PRZECIW COVID-19! Jak się czuje?

Emilia Waszczuk
11.03.2021  09:35
Jarosław Kaczyński zaszczepiony przeciw COVID-19
Jarosław Kaczyński zaszczepiony przeciw COVID-19 Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński, który koronawirusa nigdy się nie bał, został właśnie zaszczepiony przeciw SARS-COV-2. Jak się czuje prezes PiS?

Prezes PiS koronawirusa już się nie lęka - Jarosław Kaczyński doczekał się swojej kolejki i przyjął pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. I choć obywatele mieli nadzieję, że czołowi politycy dadzą dobry przykład i szczepić się będą przed kamerami, "szeregowy poseł" z Żoliborza, wicepremier do spraw bezpieczeństwa, bezpieczniej czuł się bez rozgłosu.

O tym, że szef Prawa i Sprawiedliwości jest już zaszczepiony, poinformował w WP.pl wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Prezes miał przyjąć pierwszą dawkę już kilka dni temu i pewnie nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby nie dociekliwość dziennikarzy.

Jarosław Kaczyński zaszczepiony przeciw COVID-19

Jak się czuje Jarosław Kaczyński? Jak zniósł szczepienie pierwszą dawką? Prezes urodził się w 1949 roku, więc szczepionka należała mu się zgodnie z przygotowanym przez rząd harmonogramem.

To zasadniczo jest prywatna sprawa każdego z nas, również pana prezesa, ale znając emocje, jakie ta kwestia budzi w opinii publicznej mogę potwierdzić: tak, pan prezes - zresztą zgodnie z zapowiedziami - czekał na termin dla swojego rocznika, zapisał się i jest już kilka dni po pierwszej dawce szczepienia

- powiedział Radosław Fogiel.

Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego nie zmienił się ponoć po szczepionce - prezes jest w pełni sił. - Widzieliśmy się wczoraj, nie ma żadnych problemów. Na nic nie narzeka - poinformował wicerzecznik PiS.

Czytaj także