18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Epidemia w Sejmie

Polityk PiS w szpitalu. Ma COVID-19

Wojciech Kozicki
29.10.2020  09:05
Jarosław Zieliński z PiS ma koronawirusa
Jarosław Zieliński z PiS ma koronawirusa Fot: Jakub Kaminski/East News

Koronawirus w Polsce atakuje wszystkie grupy społeczne, także polityków. Potwierdzono informacje, że zakażony COVID-19 jest poseł PiS Jarosław Zieliński. Były szef MSWiA trafił do szpitala.

Politycy chorzy na koronawirusa. Zakażony jest nawet sam prezydent Andrzej Duda! Tymczasem media donoszą, że na chorobę z Wuhan zapadł również poseł PiS i były wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Jak pisze portal Interia.pl, walczy z infekcją już kilkanaście dni. Sytuacja zrobiła się jednak poważna, bo polityk trafił do szpitala.

Zieliński z PiS ma koronawirusa

Media podają, że chory Zieliński przebywa w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach. Lokalne portale przypominają, że to nie jedyny polityk z tego regionu zakażony COVID-19. Wcześniej zachorował też prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz i był przez kilka dni hospitalizowany, a na kwarantannę trafił były minister oświaty i szef podlaskich struktur PiS Dariusz Piontkowski.

W szpitalu jestem od kilku dni. Proszę, zachowajcie państwo wszelkie środki ostrożności, bo koronawirus jest niezwykle groźny – zaapelował Zieliński do Polaków.

Tymczasem sytuacja w kraju pogarsza się, a obecne obostrzenia i restrykcje nie spowolniły rozprzestrzeniania się koronawirusa w społeczeństwie. Pojawiają się kolejne doniesienia, że rząd PiS może ogłosić CZARNĄ STREFĘ w Polsce i czeka nas lockdown jak w Wuhan.

Czytaj także
Przeczytaj więcej