18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ciemna postać z nożem"

Jasnowidz ostrzega: zamach na Morawieckiego

07.06.2022  16:01
Premier Morawiecki zagrożony zamachem? Jasnowidz Glanc ostrzega
Premier Morawiecki zagrożony zamachem? Jasnowidz Glanc ostrzega Fot: Artur Barbarowski/East News

Jasnowidz Wojciech Glanc i kolejna szokująca wizja. Czy życie premiera Mateusza Morawieckiego jest zagrożone i może dojść do zamachu na szefa polskiego rządu? Polski Nostradamus znów miał mroczne przeczucia, którymi podzielił się z widzami na YouTube.

Jasnowidz Wojciech Glanc, czyli jeden z najmroczniejszych polskich profetów mistyków, ma ostatnio same tragiczne i przerażające wizje dotyczące Polski, w tym nawet ataku atomowego na nasz kraj. Zapowiedział także „największe ludobójstwo w historii”, które wkrótce wydarzy się w Europie. Tym razem skupił się jednak na polskiej scenie politycznej. Czy premier Mateusz Morawiecki może paść ofiarą zamachu?

Jasnowidz Glanc ujrzał mroczną przyszłość Mateusza Morawieckiego

Jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył w najnowszej wizji premiera Morawieckiego, który przed kimś ucieka. Ten ktoś może chcieć odebrać mu życie! Mamy przez to rozumieć, że Mateusz Morawiecki może paść ofiarą zamachu?

Glanc zasugerował, że polski premier powinien w najbliższej przyszłości lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Podkreślił, że jego wizja nie musi oznaczać konkretnie, że ktoś zechce pozbawić premiera życia. 

Wrażenie, jakby był ścigany ktoś z rządu i uciekał. Obraz, jakby ktoś ścigał Morawieckiego i chciał go zabić, takie napięcie się pojawia, jakby go chcieli zabić. No nie jest to lubiana postać, to wiemy, to po prostu nie jest lubiana postać. Będąc na jego miejscu, ja bym się zaczął jednak bać, ale tam jest buta - ostrzega jasnowidz Glanc.

Zwrócił uwagę, że "zabójstwo" może mieć charakter symboliczny, a Morawiecki może zostać "kozłem ofiarnym" w trudnej sytuacji gospodarczej.

Jakby go mieli wystawić, symbolicznie też zniszczyć, żeby pokazać też, że walczymy tutaj z korupcją. Ja go widzę po prostu stojącego i mam w tym momencie wrażenie, że stoi ktoś z nożem z tyłu, ciemna postać, niewyraźna ciemna postać. Z tymi słowami „i ty Brutusie przeciwko mnie”, symboliczny obraz. Ja myślę, że chcą go wystawić, koziołek ofiarny będzie potrzebny. Tak jakby jakieś zabójstwo w sferach politycznych miało się pojawić - prorokuje Glanc.

Zamach na premiera Morawieckiego? Jasnowidz Glanc ostrzega! [WIDEO]

Czytaj także