18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Człowiek bez twarzy"

Jackowski wie kto i kiedy zastąpi Morawieckiego

Wojciech Kozicki
19.02.2021  20:05
Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję. Wie co dalej z Morawieckim
Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję. Wie co dalej z Morawieckim Fot: Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli polski Nostradamus i Sherlock Holmes w jednym, znowu miał wizje przyszłości Polski. Jego nowa przepowiednia dotyczy premiera Mateusz Morawieckiego. Co czeka polityka PiS? Jeśli wierzyć Jackowskiemu, powinien mieć się na baczności.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i nowa przepowiednia. Poczuł się zmotywowany, bo jak twierdzi, wierzy mu sam Joachim Brudziński. Pochwalił się przy okazji, że potrafi przechwycić pamięć i wspomnienia osoby, także zmarłej, i odnaleźć  zwłoki, a nawet wyjaśnić sprawę. Przy okazji zaprezentował zdjęcie Mateusza Morawieckiego, by przepowiedzieć jego losy.

Jackowski i nowe wizje. Morawiecki i tajemniczy panowie

Zdaniem Jackowskiego, „Morawiecki jest postawioną postacią jako premier i nie jest to typ pana Kaczyńskiego”. Podejrzewa, że to również nie typ premiera dla członków koalicji rządowej ze Zjednoczonej Prawicy. W swojej wizji ujrzał, że Morawiecki do obecnej sytuacji jest doskonale przygotowany. W ciągu kilku następnych miesięcy czekają go "grzeczne, ostre i bezwzględne decyzje", ale być może jeszcze w tym roku odejdzie ze stanowiska. Wielu ludzi straci do niego sympatię i w rządzie nastąpi wymiana wizerunkowa na "kogoś bez twarzy". Nowy premier będzie mało znaną i aktywną osobą, która nie wyróżniała się do tej pory w rządzie. Czuje, że premier już wie o nadchodzącej wymianie.

Jackowski ujrzał też "osobę nietykalną w Prawie i Sprawiedliwości" oraz rozpadającą się koalicję rządową. Pod koniec lata, może we wrześniu, może zostać zakończona i odda władzę. To będzie się działo w takich warunkach, że o szybkich wyborach nie będzie mowy. Czeka nas polityczny chaos, a naród nie będzie wiedział, kto rządzi w Polsce. Ostrzegł, że "słaby premier po Morawieckim będzie zwiastował polityczny chaos".

Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję. Stoi przed nim dwóch mężczyzn, nie są z rządu. Bardzo pilnują wszystkiego, co premier robi – ujawnił Krzysztof Jackowski.

Zaznaczył, że to, co powiedział, to jest wizja, a nie jego prywatna opinia. Dodał, że jego wizje to „śmietnik informacyjny”, z którego można wywnioskować pewne rzeczy, niektóre kompletnie bezsensowne. Przypomniał jednak, że gdy Beata Szydło została premierem, przewidział, że zastąpi ją mężczyzna.

To będzie idiotyczne, ale premier myśli o przygotowaniu racji żywnościowych, nie dla siebie. Europa się podzieli, to podzielenie może być związane z Ameryką. Coś się rozrywa, żółć wypływa, ropa. Lato będzie bardzo niespokojne. Morawiecki ma w głowie niepokój jako strach. Myśli o 14 czerwca - wspomniał Jackowski i zasugerował międzynarodowy spisek wielu państw.

W tym wypadku jasnowidz Jackowski jest mistrzem w przepowiadaniu teraźniejszości. Od kilku dni głośno jest o tym, że premier Morawiecki ma odejść, a Jarosław Kaczyński już ma jego następcę.

Moja praca polega na tym, że siedzę przy tym biurku i skupiam się, wpatruję się w fotografię, np. osoby zaginionej i myślę, staram się poczuć co stało się tej osobie, gdzie znaleźć tę osobę. Jasnowidz jak radem wyczuwa „te rzeczy”  – wyjaśnił jasnowidz Jackowski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej