18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne słowa w chorobie

Joanna Senyszyn trafiła do szpitala. "Kaczyści mnie nadwerężyli"

23.12.2019  15:04
Joanna Senyszyn trafiła do szpitala. "Kaczyści mnie nadwerężyli"
Joanna Senyszyn trafiła do szpitala. "Kaczyści mnie nadwerężyli" Fot: Jan Bielecki/East News

Joanna Senyszyn, która swego czasu była jedną z najbardziej rozpoznawalnych posłanek, trafiła do szpitala. Pogorszenia swojego zdrowia upatruje w... "kaczystach". 

Joanna Senyszyn jest w szpitalu. Tuż przed Świętami, posłankę lewicy dotknęły na tyle poważne problemy zdrowotne, że konieczna była hospitalizacja. O swoim stanie, bardzo z reszta kontrowersyjnie, poinformowała ludzi za pomocą mediów społecznościowych. 

Joanna Senyszyn trafiła do szpitala i wbiła szpilę PiS-owi

Śmiało stwierdziła, że trafiła pod opiekę medyków, gdyż... nadwyrężyli ją "kaczyści". Swój stan z resztą zobrazowała dodatkowo... radosną fotografią ze szpitalnego łóżka.

Kochani, coś mi strzeliło w kręgosłupie i uzdatniają mnie na święta. Zaczęło się w czasie sławetnych głosowań: kręgosłup polityczny wytrzymał, ale fizycznie mnie kaczyści nadwerężyli. Oczywiście będzie dobrze, serdecznie pozdrawiam (pisownia oryginalna - przyp. red.)

- napisała Joanna Senyszyn.

Wyborcy życzyli jej dużo zdrowia pod zamieszczonym na Facebooku postem. Jednocześnie, słowa Senyszyn o "kaczystach" oburzyły wiele osób, a wiceprzewodniczący SLD Andrzej Szejna przeprosił za jej zachowanie oraz określił taką postawę jako "nieakceptowalną".

Czytaj także
Przeczytaj więcej