18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duda już szlifuje angielski?

Joe Biden w Polsce! Jest data!

15.03.2022  21:06
Joe Biden w Polsce! Jest data wizyty! Duda znów zaliczy wpadkę?
Joe Biden w Polsce! Jest data wizyty! Duda znów zaliczy wpadkę? Fot: AP/Associated Press/East News

Joe Biden w Polsce!  Potwierdzono, że prezydent USA przyjął zaproszenie Andrzeja Dudy. Kiedy odbędzie się wizyta i dlaczego Biden zdecydował się przylecieć do Polski? Oby tylko nasz prezydent znowu nie zaliczył wpadki po angielsku…

Joe Biden przyleci do Polski, by spotkać się z Andrzejem Dudą. Jak nieoficjalnie podaje Onet, powołując się na źródła dyplomatyczne, wizyta Joe Bidena w Polsce odbędzie się 25 marca. To może być prawda, bo amerykański prezydent 24 marca prawdopodobnie będzie uczestniczył w spotkaniu przywódców państw Unii Europejskiej w Brukseli. Miałby więc dosłownie ‘rzut beretem” do Dudy.

Joe Biden w Polsce. Duda już szykuje popis po angielsku?

Wcześniej szef MSZ Zbigniew Rau mówił, że wizyta Joe Bidena w Polsce wydaje się „bardzo prawdopodobna”. Jego zdaniem, „trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce do zaznaczenia pozycji Stanów Zjednoczonych i sojuszu jako całości, niż najsilniejsze ogniwo wschodniej flanki, jakim jest Polska”.

Nie wiemy o czym dokładnie Joe Biden będzie rozmawiał z Andrzejem Dudą. Mamy tylko nadzieję, że nasz prezydent ślęczy teraz z rozmówkami polsko-angielskimi i przyswaja najważniejsze zwroty. Kamala Harris podeszła do umiejętności językowych naszego prezydenta z dystansem, ale Joe Biden to starszy człowiek i nie wiemy jak zareaguje, gdy usłyszy co "potrafi" Andrzej Duda po angielsku...

Wpadka Andrzeja Dudy. Kamala Harrris pękała ze śmiechu. Chyba nie usłyszała 

"Friend in need, is a friend indeed"