18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pierwsza Dama odpowie?

Jurek Owsiak uderza ostro w Agatę Dudę. Bardzo bolesne słowa

22.12.2019  13:56
Jurek Owsiak uderza ostro w Agatę Dudę. Bardzo bolesne słowa
Jurek Owsiak uderza ostro w Agatę Dudę. Bardzo bolesne słowa Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER i TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Jurek Owsiak w bardzo mocnych słowach zaatakował Pierwszą Damę. Nie szczędził jej naprawdę konkretnej krytyki - myślicie, że Agata Duda mu odpowie?

Jurek Owsiak przed Świętami postanowił nie szczędzić ludziom swojego zdania, wykładanego w ostrych słowach. W rozmowie z Wirtualną Polską ocenił szanse Szymona Hołowni na zostanie prezydentem Polski - przy okazji mocno zaatakował Agatę Dudę.

Jurek Owsiak uderza w Pierwszą Damę

Agata Duda, jak do tej pory, nie odniosła się do słów Jurka Owsiaka. Nie wątpimy jednak, że jego wypowiedź może żonę prezydenta Polski mocno zaboleć. Swoje zdanie na jej temat przekazał przy okazji komentowania kandydatury Szymona Hołowni i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na fotel głowy państwa.

Hołownię cenię, to mądry facet, ale chyba ma za małe zaplecze. Zamiast gminnego prezydenta pragnąłbym, żebyśmy mieli panią prezydent

- rozpoczął Jurek Owsiak.

Pani Małgorzata jest kompetentna, ciepła, empatyczna, ładna. Szybko pogoni facetów z najgłupszymi pomysłami. Tylko kobieta potrafi szybko postawić ludzi do pionu, widzę to po swojej żonie. Mam już dość sytuacji, że mamy panią prezydentową niemowę. Potrzebujemy pani prezydent blisko ludzi, z własnym zdaniem

- dodał potem, uderzając w Agatę Dudę.

Wiele osób zarzuca Pierwszej Damie, że zbyt mało angażuje się w życie polityczne kraju. Do tego spora część obywateli ma pretensje, że ta nigdy nie sprzeciwia się decyzjom męża. Jurek Owsiak najwyraźniej do tego grona należy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej