18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apokalipsa już tu jest

KONIEC ŚWIATA! Lech Wałęsa chce POMÓC PiS

05.08.2021  20:01
Lech Wałęsa pomoże PiS?!
Lech Wałęsa pomoże PiS?! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Lech Wałęsa jest nie tylko legendarnym politykiem, ale również zagorzałym przeciwnikiem partii rządzącej. Piekło najwyraźniej zamarzło, bo teraz... chce on teraz POMÓC PiS. Zadeklarował to w bardzo jasny sposób. 

Trudno uwierzyć, że to się dzieje naprawdę! Lech Wałęsa, były prezydent Polski, legenda Solidarności i zagorzały przeciwnik partii rządzącej, głośno wykrzykujący hasła typu: "Konstytucja!" - właśnie zadeklarował swoją pomoc dla PiS.

Wydawało się, że Lech Wałęsa stara się zrobić wszystko, by PiS upadł i przestał sprawować władzę. Okazuje się jednak, że były prezydent potrafi ocenić, co w danej chwili jest ważne i ważniejsze. Z tej przyczyny, w obliczu nadciągającej czwartej fali pandemii koronawirusa - zadeklarował swoją pomoc dla ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt.

Lech Wałęsa POMOŻE PiS?!

PiS ma poważny problem z zachęceniem Polaków do szczepień. Duży procent społeczeństwa nie wierzy w skuteczność preparatów, a nawet upatruje w nich zagrożenia, dlatego PiS dwoi się i troi, by przekonać ich do procedury. Jest to bardzo ważne, żebyśmy mogli cieszyć się odpornością stadną.

Jak się okazuje, Lechowi Wałęsie również na sercu leży dobro Polaków i w tę jedną akcję jest w stanie się włączyć, a nawet bezpośrednio pomóc partii rządzącej. Kiedy były prezydent został zapytany o epidemię koronawirusa i to, czy zachciałby pomóc w jakiś sposób rządowi i zachęcałby do szczepień - odpowiedział bez zastanowienia.

Oczywiście, ale będę starał się przekonać cwaniaków

- odpowiedział Lech Wałęsa. Dawny prezydent ma poważne obawy w kwestii pandemii.

Nie obawiam się o siebie, bo dobijam do osiemdziesiątki, więc czas się już żegnać. Oczywiście obawiam się o swoje dzieci i wnuki, dlatego zrobię wszystko, by do tego nie doszło

- stwierdził w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". 

Podziwiacie jego obywatelską postawę, ponad podziałami?

Czytaj także