18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

obrzydliwe porównanie

KUKIZ POSTRADAŁ ZMYSŁY? Ostro mu się ulało. Jak mógł to powiedzieć?

Emilia Waszczuk
13.08.2021  21:26
Pawel Kukiz porownał się do Pawła Adamowicza. Twierdzi, że jest większą ofiarą
Pawel Kukiz porownał się do Pawła Adamowicza. Twierdzi, że jest większą ofiarą Fot: Maciej Łuczniewski/REPORTER

Paweł Kukiz nie wytrzymuje krytyki i hejtu po głosowaniu za "lex TVN" Polityk skarży się, że jest zaszczuwany. Swoją sytuację porównał do... morderstwa Pawła Adamowicza!

Paweł Kukiz zbiera żniwo bratania się z Jarosławem Kaczyńskim i poparcia ustawy "lex TVN". Politykujący ex gwiazdor w środę zagłosował za zmianami w mediach i od tej pory mierzy się z falą złośliwych komentarzy oraz utratą kolejnych znajomych - dawni przyjaciele publicznie odcinają się od niego i zapewniają, że wstyd im, że kiedykolwiek żywili do "takiego" człowieka sympatię.

Zdaje się, że pan Paweł nie może poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Już zaczął odwoływać wszelkie spotkania z mediami i wywiady, już ogłosił, że czuje się szkalowany i próbuje tłumaczyć, że wcale się nie sprzedał. Teraz oznajmił, że fala hejtu, jaka się na niego wylewa, jest gorsza od... zaszczucia Pawła Adamowicza!

Kukiz zasłania się Pawłem Adamowiczem

Przypomnijmy - Paweł Adamowicz był prezydentem Gdańska, a nagonkę na niego - zdaniem rodziny - prowadziło przez wiele miesięcy nie tylko PiS, ale i TVP. Polityk został zamordowany w czasie Finału WOŚP. Jego zabójca krzyczał ze sceny, że "Paweł Adamowicz musiał zginąć, bo PO torturowało go w więzieniu".

Hejt na Adamowicza jest niczym w porównaniu do tego, co spotyka mnie i moją rodzinę. Niestety taka jest ta kultura piewców miłości, tolerancji i wolności mediów

- poskarżył się Kukiz w rozmowie z wPolityce.

Paweł Kukiz po raz kolejny zapewnił też, że jest jak łza i nie dostał nic od PiS w zamian za głos poparcia dla  "lex TVN". Oznajmił, że jest wśród polskich polityków może się pochwalić najczystszym sumieniem!

Mam czyste sumienie. Od sześciu lat nie chcę żadnych stanowisk i funkcji. Jestem ostatnią osobą w tym Sejmie, która by takich rzeczy się dopuściła. Niczego nie chcę, oprócz ustaw -powiedział stanowczo.