18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skąd to brać?

Kaczyński NAOBIECYWAŁ WSZYSTKIEGO. Kraj złotem płynący?

09.10.2021  16:39
Jarosław Kaczyński obiecuje złote góry
Jarosław Kaczyński obiecuje złote góry Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński podczas konferencji PiS naobiecywał Polakom gruszek na wierzbie. Skąd przypłyną do nas takie ogromne kwoty pieniędzy? Czyżby ponownie... z naszych własnych kieszeni?

Jarosław Kaczyński nieźle sobie odpłynął. Wicepremier w rządzie PiS naobiecywał podczas sobotniej konferencji gruszek na wierzbie. Wygląda na to, że jeśli jego słowa się spełnią, czeka nas życie jak w Madrycie, albo i lepiej!

Skąd wezmą się te wszystkie obiecane pieniądze, których na pewno potrzeba na realizację tych celów? O tym prezes partii rządzącej już nie wspomina, ale konkretna grupa obywateli może się cieszyć na nadchodzące zmiany. Pytanie tylko, czy faktycznie do nich dojdzie?

Kaczyński złożył wiele obietnic

Przejście na emeryturę rolniczą będzie bez konieczności zdawania gospodarstwa, oddawania swojej własności, a także fakt, że rolnik będzie mógł sprzedawać swoje produkty bezpośrednio, do 100 tys. zł rocznie bez podatku - takie między innymi zmiany w ramach Polskiego Ładu zapowiada Kaczyński.

Przez lata, bo to od czasów lat 70-tych, jak to się mówi - od czasów Gierka, są już emerytury rolnicze. Ale, żeby je otrzymać, trzeba było zdać gospodarstwo, oddać swoją własność. Teraz takiej potrzeby nie będzie, nie będzie takiej konieczności

- zauważył lider PiS w swoim wystąpieniu podczas konwencji partii w Przysusze.

Myślicie, że dla osób zajmujących się rolnictwem faktycznie zaczynają się czasy mlekiem i miodem płynące, a Polska staje się ziemią obiecaną?