18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS drży!

Kaczyński będzie miał operację. Koniec prezesa?

Wojciech Kozicki
29.07.2020  09:03
Jarosław Kaczyński walczy o zdrowie - to jego koniec w polityce?
Jarosław Kaczyński walczy o zdrowie - to jego koniec w polityce? Fot: Facebook/Akcja Demokracja

Jarosław Kaczyński od dawna ma problemy ze zdrowiem, a konkretnie z nogami. Zwlekał z zadbaniem o swoje ciało, ale w końcu polityka musi zejść na drugi plan. Prezes PiS przejdzie poważną operację. Czy to oznacza jego emeryturę i polityczny koniec?

Jarosław Kaczyński, wbrew to temu co niektórzy sądzą, nie jest wieczny. 71-letni prezes ma od dawna problemy zdrowotne. Czas się z nimi zmierzyć i powalczyć o własne życie! Jak ujawnia „Super Express”, prezesa czeka operacja kolana i wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego.

Koniec Kaczyńskiego?

Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga – jakiś czas temu wyznał Jarosław Kaczyński.

Na razie prezes wybiera się na urlop, by zbierać siły. Jak dowiedział się SE.pl, czeka go wakacyjny wypad z Joachimem Brudzińskim. Odwiedzą Beskid Sądecki, a konkretnie Bory Tucholskie. Ładują akumulatory przed rekonstrukcją rządu, która ma zacząć się pod koniec wakacji?

Rekonstrukcja rządu i następca Kaczyńskiego

Media donoszą, że w partii już zaczęła się walka o władzę, bo młode wilki poczuły, iż stary basior opuści stado. Jest już nawet potencjalny następca Jarosława Kaczyńskiego! A może jednak okaże się, że prezes jest wieczny?

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze