18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

upały szkodzą

PREZES DOSTAŁ UDARU I BREDZI? Chce równości dla wszystkich

Emilia Waszczuk
20.06.2021  17:01
Jarosław Kaczyński źle znosi upały? W niedzielę ogłosił, że chce równości dla wszystkich!
Jarosław Kaczyński źle znosi upały? W niedzielę ogłosił, że chce równości dla wszystkich! Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Szok i niedowierzanie, ludzie przecierają oczy ze zdumienia. Jarosław Kaczyński ogłosił w niedzielę, że chce równości dla każdej społeczności i mniejszości w Polsce!

Jarosław Kaczyński znany jest powszechnie z tego, że tylko jego racja jest prawdziwa, nie znosi mniejszości, lubi dyskryminować, a swych przeciwników nazywa (nie zważając na ich poglądy) lewakami, zdradzieckimi mordami lub wiedźmami.

Teraz jednak do Polski przyszły wielkie upały i zdaje się, że słońce prezesowi PiS mocno przygrzało. Skąd takie wnioski? Kaczyński ogłosił, że chce Polski, w której każdy będzie równy!

Kaczyński "lewak"? Chce równości i wolności

Prezes PiS gościł w niedzielę w Teatrze Palladium w Warszawie na inauguracji nowej partii politycznej. Zbuntowany Adam Bielan, który niedawno próbował pozbawić władzy w Porozumieniu Jarosława Gowina, poddał się i założył własne ugrupowanie. Chciał być nowoczesny i amerykański, nazwał je więc Partią Republikańską.

Bielan wyprawił z tej okazji wielką bibę, a jako gościa honorowego zaprosił Jarosława Kaczyńskiego, dając z góry znać, z kim zamierza spółkować. Kaczyński zaś srogo zaskoczył zgromadzonych, mówiąc o tym, że on, Bielan i cala Zjednoczona Prawica, będą starali się przywrócić w Polsce równość wobec prawa dla każdego, oraz wprowadzić wolność i równość dla wszystkich grup społecznych.

Tylko Zjednoczona Prawica może zrealizować program dla Polski silnej, niepodległej, suwerennej, ale jednocześnie takiej, która zaspokaja potrzeby wszystkich grup obywateli. Równość praw obywatelskich, równość w innych dziedzinach, to jest dzisiaj fundament mocno w obecnej Polsce naruszany przez różne strony i instytucje. To, czego chcemy, to jest przywrócenie równości, działania prawa

– mówił Jarosław Kaczyński.

Znamiennie brzmią słowa Jarosława Kaczyńskiego w dzień po olbrzymiej Paradzie Równości, która w sobotę po południu przeszła ulicami Warszawy. W czasie marszu uczestnicy przypominali, że w Polsce ciągle niektóre grupy społeczne są dyskryminowane, a dużą rolę w odbieraniu podstawowych praw części obywatelom gra nie kto inny, jak prezes PiS i cała jego partia.

W obliczu wszystkich tych wydarzeń i nowych zapewnień Jarosława Kaczyńskiego, zdaje nam się, że wielu ludzi w Polsce życzy dziś sobie, by upały nigdy nie minęły, a słońce nadal grzało panu prezesowi prosto w twarz, oświecając jego spracowaną głowę i myśli.

Czytaj także
Przeczytaj więcej