18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

porządzi

Kaczyński chce władzy na długie lata. Wydał rozkaz

15.07.2020  19:02
Jarosław Kaczyński chce władzy na długie lata
Jarosław Kaczyński chce władzy na długie lata Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się w poniedziałek ze sztabowcami Andrzeja Dudy. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", miał wystosować wobec nich rozkaz utrzymania władzy na długie lata.

Wybory prezydenckie za nami, choć ciągle wokół nich dużo się dzieje. Polacy masowo składają protesty wyborcze, a o unieważnieniu głosowania mówią takie osoby, jak były szew Państwowej Komisji Wyborczej. O nierówności wyborów w Polsce grzmiała nawet OBWE (ich opinia była miażdżąca), przerażona kampanią nienawiści Andrzeja Dudy, zaangażowaniem w nią rządu i podobno publicznej (a co za tym idzie - bezstronnej) telewizji TVP.

Kaczyński chce władzy

Już w poniedziałek Jarosław Kaczyński zwołał w siedzibie partii spotkanie ze sztabowcami Andrzeja Dudy. "Gazeta Wyborcza" donosi, że w czasie ich rozmów prezes PiS zarządał zapewnienia mu władzy na najbliższych 10 lat. Oznajmił politykom, że PiS ma wygrywać każde kolejne wybory do 2030 roku.

Czy to prawda? Do sprawy w programie "Tłit" Wirtualnej Polski odniósł się wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Polityk nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył...

Padła inna data, ale oczywiście będziemy rządzili tak długo, jak Polacy będą chcieli wspierać Prawo i Sprawiedliwość - oznajmił.