18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wpadki przez ból?

Kaczyński chory. Będzie operacja!

Wojciech Kozicki
07.10.2022  09:23
Jarosław Kaczyński chory. Będzie operacja! Wpadki przez ból?
Jarosław Kaczyński chory. Będzie operacja! Wpadki przez ból? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński jeździ po Polsce i zalicza kolejne wpadki. Okazuje się, że traci ostrość intelektu przez… ból! „Super Express” ujawnia, że pogorszył się stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Prezesa PiS przed wyborami czeka operacja wstawienia endoprotezy stawu kolanowego.

Jarosław Kaczyński to ostatnio same wpadki i kontrowersyjne wypowiedzi. Dziurawe buty, Polacy walczący z dzikami o ziemniaki, sortowany węgiel zmieniający się w niesortowany, depresja i recesja… co się dzieje z Kaczyńskim? Poseł Tadeusz Szymański w rozmowie z „Super Expressem” zdradził, że pogorszył się stan zdrowia prezesa PiS. Jeszcze przed przyszłorocznymi wyborami czeka go wstawienie endoprotezy stawu kolanowego.

Choroba i operacja Kaczyńskiego. Cierpi za miliony?

Na spotkaniach z wyborcami Kaczyński ma problemy z poruszaniem. Już dawno było wiadomo, że Kaczyński miał przejść wszczepienie endoprotezy w obu kolanach, ale zajął się tylko jednym. Drugie od kilku lat czeka na zabieg i naprawę.

Już teraz widać, że Kaczyński ma duże problemy z chodzeniem. A ból na ogół wpływa na intelekt, samopoczucie i pewność siebie – wskazał w rozmowie z "SE" politolog prof. Kazimierz Kik.

Poseł Cymański przyznał, że Jarosław Kaczyński cierpi, ale „trudne czasy przeżył i przykład z prezesa powinni brać młodsi” . Tak,  jest świetnym wzorem do naśladowania. Zwleka kilka lat z ważną operacją, wytrzymując ból i świadomie niszcząc swoje zdrowie.  Tak, kochani młodzi, nie leczcie swoich nóg, tylko cierpcie i kuśtykajcie w męczarniach. Podobno cierpienie uszlachetnia.

No po prostu wzór wszystkich cnót…

logo Tu się dzieje