18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Kaczyński jest chory! "Zmogło go"

Wojciech Kozicki
09.11.2021  21:23
Jarosław Kaczyński chory. Morawiecki przekazał smutną wiadomość
Jarosław Kaczyński chory. Morawiecki przekazał smutną wiadomość Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński to nie młody byczek, a ostatnio pojawiają się doniesienia o jego problemach zdrowotnych. Tym bardziej martwiąca była jego tajemnicza nieobecność w Sejmie. Co się dzieje z prezesem? Premier Mateusz Morawiecki potwierdził – Kaczyński jest chory!

Kryzys na granicy białoruskiej narasta, robi się niebezpiecznie, a wicepremier ds. bezpieczeństwa zniknął. Gdzie się podział Jarosław Kaczyński? Premier Mateusz Morawiecki na początku nadzwyczajnego 41. posiedzenia Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w dniu 9 listopada w sprawie kryzysu na granicy polsko-białoruskiej potwierdził czarny scenariusz. Prezes PiS zachorował.

Kaczyński chory. Na co cierpi prezes PiS?

Nie ujawniono co dokładnie dolega Kaczyńskiemu. Co się mogło wydarzyć? Przecież jeszcze we wtorek brał udział w posiedzeniu sztabu kryzysowego z udziałem najważniejszych ministrów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Co prawda jego bliska osoba ujawniła, że 72-letni prezes PiS jest zdrowy jak młody ogier i wręcz skowyrny, ale nie od dziś wiadomo, że czeka go operacja.

Na początek chciałem przeprosić za nieobecność pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zmogła go choroba, choroba nie wybiera – ujawnił w Sejmie premier.