18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Budka to ciepłe kluchy?

Kaczyński miażdży opozycję. Wciągnął ich jak rosołek

Wojciech Kozicki
10.12.2020  10:48
Kaczyński poniża opozycję. Budce będzie łyso?
Kaczyński poniża opozycję. Budce będzie łyso? Fot: Jan BIELECKI/East News

Dymisja Jarosława Kaczyńskiego nie doszła do skutku, opozycja znowu uderzyła głową w ścianę. Teraz prezes PiS przechodzi do kontrataku i powiedział co myśli o opozycyjnych politykach. Będzie im bardzo przykro…

Marszałek Grodzki już zapowiadał przejęcie władzy, już witał się z gąską... i jak zwykle opozycja przewróciła się na własnej skórce od banana. Wniosek Koalicji Obywatelskiej o odwołanie Jarosława Kaczyńskiego od początku był niczym desperackie wskoczenie do basenu bez wody. Za przyjęciem wniosku głosowało 216 posłów, 233 było przeciw, a 1 wstrzymał się od głosu - tym posłem był Jarosław Kaczyński. A może opozycja wiedziała, że znowu odniesie porażkę, ale za to sprowokują prezesa? Przynajmniej to im się udało…

Kaczyński miesza opozycję z błotem

Jarosław Kaczyński jak zwykle nie zostawił na przeciwnikach suchej nitki. W rozmowie z PAP stwierdził, że wniosek o wotum nieufności „był słaby, oparty o przekręcanie słów i zmianę znaczenia pojęć w sensie etycznym – plus zamiast minusa”. Stwierdził również, że politycy Koalicji Obywatelskiej/Platformy Obywatelskiej nie są w stanie wyjść poza swoje interesy, prezentując prostacką wizję świata.

W tej opinii nie jest osamotniony. Wczoraj premier Mateusz Morawiecki powiedział w Sejmie, że „wizja opozycji jest wizją błędów i patologii”, a do tego działają wbrew polskim interesom.

To była bezsensowna socjotechnika, podobna do stosowanej szczególnie przez różnego rodzaju złe ustroje i złych ludzi od bardzo dawna. Przemówienie przewodniczącego Borysa Budki było stekiem kłamstw i niebywałej agresji, w nieudolny sposób próbował rozbić jedność Zjednoczonej Prawicy. Oni nie prezentują niczego poza swoją wizją świata, straszliwie prostacką wizją świata – powiedział Jarosław Kaczyński. (PAP)

Czy Borysowi Budce będzie łyso? Nie możemy powiedzieć, że komukolwiek z opozycji będzie wstyd, bo przecież polscy politycy nie wiedzą czym jest poczucie wstydu.