18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnił plany PiS

Kaczyński zapowiada NOWY ŁAD w Polsce

Wojciech Kozicki
29.01.2021  11:57
Jarosław Kaczyński ujawnia plany PiS. Nowy ład i rewolucja gospodarcza?
Jarosław Kaczyński ujawnia plany PiS. Nowy ład i rewolucja gospodarcza? Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński i emerytura? To tylko legendy. Nie dość, że prezes PiS nie wybiera się na spoczynek, to jeszcze zapowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość ma WIELKIE PLANY. Wszystko wskazuje na to, że w Polsce szykuje się rewolucja i gospodarcze trzęsienie ziemi.

Jarosław Kaczyński, chociaż wiek już sędziwy, nie zamierza się zatrzymać i mknie po politycznej autostradzie. W najnowszym wywiadzie dla wpolityce.pl zapowiedział, że PiS niedługo przedstawi „ambitne, prospołeczne i daleko idące” plany. Mają przysłużyć się osobom, którym w Polsce jest najtrudniej, a także przyczynić się do rozwoju Polski. Ma zostać wprowadzony „NOWY ŁAD”. Wszystko zacznie się, gdy zostanie zduszona epidemia COVID-19.

Plany PiS, szczepionki i epidemia

Co dokładnie planuje Jarosław Kaczyński?  Ujawnił, że chciałby zwiększyć PKB oraz zasobność społeczeństwa. Jak zamierza to osiągnąć? Powiedział jedynie, że „to wszystko musi być realizowane w ten sposób, by nie unieważniało przedsięwzięć innego rodzaju, właśnie tych w sferze ducha". Dodał także, że nie ma co liczyć na natychmiastowe otwarcie gospodarki, bo to mogłoby kosztować życie wielu ludzi i przedłużyć walkę z pandemię. 

Plany będą niedługo przedstawione, są naprawdę ambitne, daleko idące, są w dalszym ciągu prospołeczne, ale nastawione na to, żeby działanie dla społeczeństwa, w tym także dla tych grup, którym jest trudniej było połączone z działaniem prorozwojowym, bo Polska musi szybko, szybciej, wyraźnie szybciej niż kraje zachodniej Europy, rozwijać się – powiedział Jarosław Kaczyński. (wPolityce.pl)

Jarosław Kaczyński o szczepionkach

Prezes PiS skomentował przy okazji problemy Unii Europejskiej z dostawą szczepionek na COVID-19. Ocenił, że Polska bardzo dobrze radzi sobie z epidemią, a do tego "mamy pieniądze nawet na najdroższe szczepionki”. No cóż, Jarosławowi Kaczyńskiemu pieniędzy na pewno nie brakuje, bo właśnie sam podniósł sobie emeryturę kosztem obywateli

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze