18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wystrzałowa polityka PiS

Kaczyński pokazał swoją lufę. Czekoladowy szeryf zrobi porządek?

09.10.2019  17:59
Kaczyński ma pozwolenie na broń... z czekolady. Opozycja na celowniku

Konwencja wyborcza PiS w Sosnowcu przeszła do historii, a internet się zagotował. Prezes Kaczyński ogłosił, że Polska jest państwem dobrobytu i dostał… pistolet z czekolady. Czy ten wystrzałowy pomysł poprawi sondaże dla Prawa i Sprawiedliwości?

Jarosław Kaczyński wygłosił epickie przemówienie na konwencji PiS w Sosnowcu. Mówił m.in. o końcu elit rządzących od 1989 roku i tworzeniu państwa dobrobytu. Na koniec przemowy otrzymał słodki prezent – czekoladowy pistolet. Czy szeryf z taką lufą zaprowadzi porządek w Polsce? Pozostaje nam poczekać do wyborów i uzbroić się w cierpliwość.

Kaczyńskiemu pistolet wręczyli działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości. Nie wiadomo, czy prezes zjadł broń.

Jeżeli będą chcieli uznać, że to jest symbol tego, co się zbliża, to ja chciałbym odpowiedzieć, że to jest z czekolady – uspokoił Kaczyński. (Gazeta.pl)

Jak podaje "Wyborcza", konwencja PiS odbyła się w Energetycznym Centrum Kultury przy ul. Będzińskiej w Sosnowcu. To właśnie tam szeregowy prezes z Nowogrodzkiej krytykował poprzednie ekipy rządzące Polską, mówił o poprawiającym się bezpieczeństwie kraju i skutecznych staraniach o niezależność energetyczną.

Do czekoladowego pistoletu proponujemy dołączyć jeszcze chatkę z masła i ludziki z piernika...

Mamy odważny plan, by w kilkanaście lat Polska osiągnęła przeciętną Unii w PKB na głowę mieszkańca i poziom Niemiec – zapowiedział Jarosław Kaczyński. (Wyborcza.pl)

kaczyński pistolet 1
Przeczytaj więcej
Komentarze