18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nietypowy duet

Kaczyński i Korwin-Mikke? Panowie mają wspólną namiętność

10.11.2019  16:14
Kaczyński i Korwin-Mikke? Panowie mają wspólną namiętność
Kaczyński i Korwin-Mikke? Panowie mają wspólną namiętność Fot: Mateusz Jagielski/East News i Leszek Kotarba/East News

Jarosław Kaczyński i Janusz Korwin-Mikke to dwie sprzeczności. Panów łączy jednak wspólna miłość, której obaj się nie wstydzą. 

Jarosław Kaczyński i Janusz Korwin-Mikke w duecie? To rzecz niewyobrażalna! Niemniej, chociaż politycznie im nie po drodze i raczej nie darzą się sympatią, to mają wspólną miłość, której się nie wstydzą.

Co najlepsze, jest to namiętność, którą głównie przypisuje się samotnym, starszym kobietom (oczywiście, stereotypowo). O co chodzi? Tak Jarosław Kaczyński, jak i Janusz Korwin-Mikke... kochają koty!

Jarosław Kaczyński i Janusz Korwin-Mikke mają wspólną miłość

Jarosław Kaczyński znany jest doskonale z tej miłości i każdy w kraju wie, że jest największym kociarzem. Janusz Korwin-Mikke również uwielbia otaczać się zwierzętami i totalnie nie wyobraża sobie bez nich życia.

Janusz Korwin-Mikke nieco bardziej idzie z duchem czasu i założył Instagram, na którym jest bardzo aktywny. To właśnie na tym profilu znaleźliśmy informację o jego niewątpliwej miłości.

W przypadku Jarosława Kaczyńskiego nie było łatwo o zdjęcie dokumentujące jego miłość, ale jakiemuś czujnemu fotoreporterowi udało się uchwycić go w sytuacji wyjątkowej.

TRIX/East News
TRIX/East News Fot: TRIX/East News

Mówi się, że kto kocha zwierzęta, ten musi być wspaniałym człowiekiem. Cóż, nie da się ukryć, że obaj panowie mają wśród Polaków wiernych wyborców, którzy wierzą w ich postulaty bezgranicznie. 

My zaś bezwstydnie podzielamy miłość do tych mruczących futrzaków. Liczymy, że pupile polityków mają naprawdę wspaniałe i wygodne życie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze