18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szybko stanie na nogi

Tajemnicza kobieta u Kaczyńskiego. Członek PiS w dobrych rękach?

Wojciech Kozicki
10.12.2019  09:46
Kaczyński szybko dochodzi do siebie - opiekunka dobrze o niego dba?
Kaczyński szybko dochodzi do siebie - opiekunka dobrze o niego dba? Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński walczy o zdrowie! Konieczna była operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, teraz czeka go długa i trudna rehabilitacja, a za kilka miesięcy znów idzie pod nóż. Media donoszą jednak, że czuwa nad nim tajemnicza kobieta. Czy członek PiS stanie szybko na nogi?

Jarosław Kaczyński po dwugodzinnej operacji kolana stara się odzyskać sprawność chociaż wyznał, że „tak nie da się normalnie funkcjonować”. Wyszedł już ze szpitala i dochodzi do siebie w swoim domu na Żoliborzu. Nie jest jednak sam!

„Super Express” donosi, że w domu prezesa pojawiła się tajemnicza kobieta. Nie ma co jednak liczyć na romans i skandal, bo to najprawdopodobniej tylko opiekunka, która pomaga mu w codziennych sprawach. Czy ma przy Kaczyńskim pełne ręce roboty?

Na drugą nóżkę…

Osoba z otoczenia prezesa PiS zdradziła Se.pl, że prezes jest w dobrej formie, chociaż rehabilitacja go irytuje. Chciał podobno jak najszybciej wrócić ze szpitala do domu, bo tęsknił za kotem. Jest jednak świadomy, że tuż po wyborach prezydenckich znów trafi na stół operacyjny, bo trzeba ratować jego drugie kolano.

To kolano go jeszcze mocno boli. Nie chcemy, żeby cierpiał. Najgorsze było 48 godzin po operacji – powiedział anonimowy poseł PiS. (Gazeta.pl)
Czytaj także