18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znamy wynik!

Kaczyński zrobił test na koronawirusa!

Wojciech Kozicki
21.10.2020  18:09
Kaczyński na kwarantannie - przeszedł test
Kaczyński na kwarantannie - przeszedł test Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce nie oszczędza nikogo – chorują politycy i celebryci. Nawet Jarosław Kaczyński przebywa od kilku dni na kwarantannie. Wreszcie zrobił test na COVID-19 i już znamy wynik!

Jarosław Kaczyński, chociaż jest w grupie podwyższonego ryzyka, igra z koronawirusem. Pojawił się nawet chory na zaprzysiężeniu ministrów, aż w końcu w poniedziałek trafił na kwarantannę w swoim domu na Żoliborzu. Media nieoficjalnie podają, że zrobił test na koronawirusa. Jaki wynik?

Jarosław Kaczyński chory na koronawirusa?

Wirtualna Polska podaje, że prezes PiS uzyskał ujemny wynik testu na koronawirusa. Jego kuzyn Jan Maria Tomaszewski miał powiedzieć, że Kaczyński „czuje się dobrze i nie ma objawów”.

Przypominamy, że Jarosław Kaczyński przebywa w izolacji, ponieważ miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Prawdopodobnie był to poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach. Prezes nawet na kwarantannie nie odpoczywał, wykonując swoje obowiązki pomimo problemów z komputerem.

Rozmawialiśmy przez telefon. Czuje się dobrze, nie ma objawów. Rwie się do pracy. Jest w świetnej formie. Zostanie jeszcze na kwarantannie przez kilka dni – ujawnił Jan Maria Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem”.

Możliwe, że Kaczyński wkrótce przejdzie kolejny test na koronawirusa. Internauci zwracają uwagę, że prezes nie powinien być testowany, bo przecież podobno nie ma objawów COVID-19. Podejrzewają, że oczywiście nie zapłacił za wykonanie testu i zrobił to na koszt wyborców.

Czytaj także
Przeczytaj więcej