18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przyciśnie Polaków?

Polska zagrożona! Kaczyński chce "iść na całość"

27.12.2021  09:55
Mocny wywiad z Kaczyńskim. Będą obowiązkowe szczepienia na COVID-19?
Mocny wywiad z Kaczyńskim. Będą obowiązkowe szczepienia na COVID-19? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Czy zostaną w Polsce zaostrzone obostrzenia i restrykcje? Zostanie wprowadzony obowiązek szczepień? Szykujcie się na czarny scenariusz i dosłownie „reżim sanitarny”. Jarosław Kaczyński w najnowszym wywiadzie zapowiedział, że w walce z pandemią CHCE IŚĆ NA CAŁOŚĆ!

Koronawirus kontra Jarosław Kaczyński – szykuje się walka rodem z Fame MMA? Prezes PiS udzielił wywiadu portalowi Interia, w którym skomentował dalszą walkę z zarazą. Twierdzi, że w starciu z wirusem „jest zwolennikiem pójścia na całość”. Co to dokładnie oznacza?

Kaczyński wprowadzi obowiązek szczepień na COVID-19?

Kaczyński twierdzi, że pójściem na całość byłby obowiązek szczepień. Obawia się jednak, że Polacy nie chcieliby się mu podporządkować. Uważa, że jeśli chodzi o obostrzenia, to „nie ma sensu podejmować decyzji nie do wyegzekwowania” Jako przykład podał noszenie maseczek, którego policjanci nie mogli wymusić, a nieposłuszni obywatele wybronili się w sądach.

Pójściem na całość byłby obowiązek szczepień, choć obawiam się, że nie byłoby to w pełni egzekwowane. Ale jeżeli diagnozy lekarzy, którzy mówią, że Omikron jest dużo bardziej zaraźliwy, są trafne, to epidemia przybierze taki rozmiar, że na uszach trzeba będzie stanąć, by jej zapobiec. Ja polecenia kontroli i egzekwowania przestrzegania nakazu maseczek wydawałem, sprawa stawała na każdym posiedzeniu komitetu bezpieczeństwa. Wierzę też, że minister czy komendant to zalecali, ale proszę pamiętać, że to działa, jeśli działają wszystkie organy. Gdy policjanci wiedzą, że w sądzie ich interwencja się obroni – powiedział Kaczyński Interii.

Oj, widać, że go kusi… aż przebiera paluchami, by dokręcić Polakom śrubę… korci prezesa, korci…

Przypominamy, że w Izraelu rusza szczepienie czwartą dawką szczepionki, a Adam Niedzielski już zapowiedział podawanie piątej dawki preparatu w Polsce. Ujawnił też, kiedy zacznie się w naszym kraju piąta fala zakażeń SARS-CoV-2.

logo Tu się dzieje