18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z z choinki się urwał?

Kaczyński złożył Polakom świąteczne życzenia

Wojciech Kozicki
24.12.2020  12:08
Życzenia świąteczne dla Polaków od Kaczyńskiego. Prezes na Twitterze
Życzenia świąteczne dla Polaków od Kaczyńskiego. Prezes na Twitterze Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński pokazał ludzką twarz PiS? Prezes na Twitterze złożył Polakom świąteczne życzenia. Mówił m.in. o końcu epidemii w 2021 roku. A może wie już kiedy nastąpi koniec epidemii?

Politycy PiS w święta zaskakują Polaków. Premier Mateusz Morawiecki, a już właściwie wróżbita Mateusz, zajrzał w przyszłość i ujawnił przepowiednię jaka będzie Polska w 2021 roku. Chwilę później Jarosław Kaczyński złożył Polakom życzenia świąteczne.

Kaczyński składa Polakom życzenia na Twitterze

Kaczyński zainspirował się chyba Morawieckim i ujawnił co czeka Polskę w przyszłości. Jego zdaniem, przed "Polską dobra, a nawet wielka przyszłość”. Zwrócił jednak uwagę, że potrzebne są cierpliwość, zdecydowanie i zdyscyplinowanie.

Kaczyński zaapelował także o jedność, ponieważ Boże Narodzenie to święta jedności. Jego zdaniem, trudny czas właśnie mija. Z gracją Sławomira Świerzyńskiego oznajmił również, że wszyscy Polacy  to jedna rodzina… i to nawet europejska rodzina!

Wierzę, że przyszły zbliżający się 2021 rok, będzie rokiem, w którym ta zaraza, która nas dotknęła, się zakończy, że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się – powiedział Kaczyński w świątecznym orędziu do narodu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze