18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

symboliczne

Kaczyński na ślubie Kurskiego. Dał nowożeńcom zaskakujący prezent

21.07.2020  09:43
Jacek Kurski dostałprezent od Jarosława Kaczyńskiego
Jacek Kurski dostałprezent od Jarosława Kaczyńskiego Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Jarosław Kaczyński pojawił się na ślubie Jacka Kurskiego. Prezes PiS wręczył "przyjacielowi" z TVP symboliczny prezent. 

Jacek Kurski ponad dwadzieścia lat był mężem, a później dziwnym sposobem dostał unieważnienie małżeństwa. W czasie pierwszego małżeńskiego pożycia spłodził troje dzieci,  a my zastanawiamy się, czy w takim razie i dzieci są nieważne. Nie tym jednak chcieliśmy się dziś zająć... Pan Jacek drugi raz stanął przed ołtarzem, a jego wybranką okazała się również rozwódka, również dziwnym sposobem z kościelnym unieważnieniem małżeństwa.

Gdy po raz drugi Jacek Kurski obiecywał przed Bogiem, że nie zostawi żony aż do śmierci, towarzyszyła mu cała świta PiS. Na ślubie pojawił się też człowiek najważniejszy - prezes partii. Jarosław Kaczyński przyniósł państwu młodym ciekawy prezent.

Kaczyński słodzi Kurskiemu

Tuż po ślubie państwo Kurscy i ich goście nie udali się na przyjęcie, tylko na cmentarz, a dokładniej do krypty na Wawelu. Do grobu Lecha Kaczyńskiego poprowadził ich wielki przywódca, szeregowy poseł Jarosław Kaczyński. Dopiero później przyszedł czas na świętowanie.

Wizyta na grobie byłego prezydenta i brata prezesa PiS to niejedyny "prezent" od Jarosława Kaczyńskiego. Polityk na ślub przyniósł ze sobą mały, acz znaczący upominek. Symbol cukru, którym obsypują się nawzajem PiS i TVP, pan Jarosław z panem Jackiem. Co to takiego?" Jak donosi "Super Express", Jarosław Kaczyński podarował nowożeńcom bukiet kwiatów i... srebrną cukiernicę.

Przeczytaj więcej
Komentarze