18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostre tezy

Kaczyński popłynął u Rydzyka. "Chcą nas wysadzić w powietrze"

03.10.2019  08:18
Kaczyński popłynął u Rydzyka. "Chcą nas wysadzić w powietrze"
Kaczyński popłynął u Rydzyka. "Chcą nas wysadzić w powietrze" Fot: Michal Wozniak/East News

Jarosław Kaczyński na ogół nie wypowiada się w wywiadach, zrobił jednak wyjątek i pojawił się na antenie TV Trwam, flagowej telewizji Tadeusza Rydzyka. Mówił rzeczy, które spokojnie możemy uznać za wstrząsające.

Jarosław Kaczyński wystąpił w programie "Rozmowy niedokończone", emitowanym na antenie telewizji Trwam. Zrobił to z pewnością z powodu zbliżających się wyborów i tego, że chciał w jakiś sposób ocieplić swój wizerunek. Nie do końca to chyba jednak zadziałało. 

Jarosław Kaczyński o wysadzaniu chrześcijan w powietrze

Już wczoraj pisaliśmy o jego czarnych wizjach snutych w owym programie.  Radio Maryja zwróciło jednak uwagę na zupełnie inną część tej rozmowy, którą możemy śmiało uznać za szokującą. Zdecydowali się nawet na zamieszczenie cytatu z niej na Twitterze.

Jak widać, prezes PiS skupił się na szeroko pojętych zagrożeniach dla chrześcijaństwa i zamachów na tradycyjny model rodziny. Nie zawahał się nawet przy użyciu tak ostrych słów jak "wysadzanie w powietrze". Jak wiadomo, Kaczyński bardzo utożsamia się z wiarą chrześcijańską. 

Cywilizację chrześcijańską chce się wysadzić w powietrze, bo jeżeli udało by się to, co w tej chwili się dzieje, żeby podważyć rodzinę, żeby podważyć naturalne różnice między ludźmi, wtedy ten świat się zawali. Widocznie komuś na tym zależy

- mówił Kaczyński.

Myślicie, że 13 października ten występ telewizyjny prezesa zaplusuje dla PiS-u, czy dokładnie odwrotnie?

Czytaj także