18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ała

Kaczyński upokorzony przy urnie! Nie do wiary, że mu to zrobili

28.06.2020  17:18
Jarosław Kaczyński wziął udział w głosowaniu
Jarosław Kaczyński wziął udział w głosowaniu Fot: Jakub Kamiński/East News

Jarosław Kaczyński tak jak miliony innych Polaków wziął udział w wyborach prezydenckich. Prezesa PiS spotkała przy urnie przykra niespodzianka. Nie spodziewał się, że tak go potraktują.

Wybory prezydenckie w Polsce. Polacy tłumnie ruszyli do urn - do godziny 12 zagłosowało ponad 7 milionów osób, czyli ponad 24 procent uprawnionych.

Udział w głosowaniu wyborach też prezes PiS Jarosław Kaczyński. Polityk głosował Obwodowej Komisji Wyborczej nr 333 przy ul. H. Siemiradzkiego na warszawskim Żoliborzu. Jak powszechnie wiadomo, prezes uwielbia spać, więc przed południem nie dał rady pojawić się na wyborach. Zrobił to dopiero po godzinie 13.

Przykry incydent

Jarosław Kaczyński to człowiek, którego znają raczej wszyscy Polacy. Nie dość, że polityk to znany, z urody - bardzo charakterystyczny, to jeszcze zawsze ma jakichś panów do towarzystwa - kilku osiłków pilnujących, by mu włos z głowy nie spadł.

Tak było i tym razem, a jednak. Pana Jarosława spotkała koszmarna przykrość w lokalu wyborczym. Gdy podszedł do członka komisji, ten nie chciał wydać mu karty wyborczej! Spojrzał na dowód i... NIE POZNAŁ PREZESA. Kazał mu odsłonić twarz, zdjąć maseczkę i potwierdzić, że jest tym, za kogo się podaje.

Warto zwrócić przy tym uwagę, że pan prezes robi co może, by być incognito. Choć zawsze ma ochronę i biegają za nim fotoreporterzy, próbuje zniknąć za maseczką. Ta bowiem zasłania mu niemal całą twarz - ledwo wystają mu znad niej oczy!