18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duda ratunkiem

Kaczyński straszy: Trzaskowski WPROWADZI TERROR I EUTANAZJĘ

10.07.2020  12:14
Jarosław Kaczyński straszy Polaków Rafałem Trzaskowskim
Jarosław Kaczyński straszy Polaków Rafałem Trzaskowskim Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński się odnalazł - po dwóch tygodniach nieobecności zawitał w Radiu Maryja, gdzie straszył słuchaczy wizją zniszczonej Polski pod wodzą Rafała Trzaskowskiego.

Jarosław Kaczyński pojawił się w czwartek wieczorem w Radiu Maryja, gdzie oczywiście rozprawiał, jak dobrą decyzją będzie oddanie głosu na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich. Przy okazji zdradził plany partii na najbliższe lata (a może nawet miesiące) i postraszył obywateli czarną wizją Polski pod rządami Rafała Trzaskowskiego.

Terror mniejszości

Ani Andrzej Duda, ani pozostali politycy PiS - na czele z prezesem - nie ukrywają, że z tolerancją im nie po drodze. Nie po drodze im też z mniejszościami - Polaków od lat straszą uchodźcami, a w ostatnim czasie wymyśloną przez siebie "ideologią LGBT". Doszło nawet do tego, że osoby nieheteronormatywne odczłowieczyli.

W czwartek Jarosław Kaczyński poszedł jeszcze dalej. W Radiu Maryja mówił o Polsce jako wyspie wolności, która jest jednak mocno zagrożona. Straszył słuchaczy terrorem mniejszości pod przewodnictwem Rafała Trzaskowskiego.

Polska jest pod pewnymi względami wyspą. Ja często mówię, że jesteśmy wyspą wolności. To jest coś, co warto bronić, warto bronić tego stanu. W Polsce mamy jednak wolność, chociaż są podejmowane bardzo energiczne próby – zresztą w centrum tych prób jest pan Trzaskowski – żeby w Polsce różnego rodzaju mniejszości mogły sterroryzować resztę

- grzmiał na antenie.

Przy okazji zapewnień o wolności oraz równości między kobietą i mężczyzną, Jarosław Kaczyński rozwodził się o tym, jak niektóre wolności trzeba paniom odebrać. Chodziło oczywiście o prawo do aborcji. Jak zapowiedział - w najbliższym czasie PiS będzie chciał zakazać usuwania płodu ze względu na jego wady genetyczne.

Trzaskowski zniszczy polskie wartości

Jeśli Rafał Trzaskowski wygra wybory - a do tego pod żadnym pozorem nie można zdaniem Jarosława Kaczyńskiego dopuścić - w Polsce nastąpi zaprzepaszczenie wartości. Nasz kraj pójdzie w kierunku zepsutego zachodu - i nie chodzi tu tylko o aborcję. Słuchaczy Radia Maryja prezes PiS straszył też eutanazją.

Kultura naszych przeciwników, którzy chcą ją zaszczepić w Polsce, wręcz wmusić ją w Polaków, nie szanuje ludzkiego życia – nie tylko życia poczętego, ale nie szanuje również życia ludzi starszych. Eutanazja, która niekiedy w Europie przybiera charakter przymusowy, jest tego najlepszym dowodem. Nie idźmy w tym kierunku. Idźmy na wybory i głosujmy – głosujmy na Andrzeja Dudę, bo on jest gwarancją, że Polska w tym kierunku nie pójdzie - mówił.

Przy okazji odniósł się też do kwestii koronawirusa i zagrożenia, jakie niesie głównie dla osób starszych i osłabionych. Kaczyński twierdzi, że nie ma czego się bać, trzeba tylko uważać i przestrzegać zasad. Epidemia nie jest niczym niebezpiecznym. Ważne jest za to, by wszyscy seniorzy - tak jak on - bronili Polski pod rządami PiS i tłumnie poszli głosować.

Bardzo bym prosił i ośmielam się zwrócić do tego pokolenia, bo sam do niego należę, żeby iść na wybory. One są ważne dla każdego z Państwa, są ważne dla przyszłości Państwa dzieci i wnuków - apelował.

Przeczytaj więcej
Komentarze