18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jego fani PiS bili brawo

Kaczyński szokuje. "Do 17:30 byłem mężczyzną, teraz jestem kobietą"

Emilia Waszczuk
26.06.2022  10:51
PiS znów szczuje na społeczność LGBT+
PiS znów szczuje na społeczność LGBT+ Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński znów "bryluje" i pokazuje, jak bardzo ciasny ma umysł. Polityk pokusił się na wybitnie obrzydliwy komentarz na temat korekty płci. W zaledwie kilka godzin po przerażającej masakrze w barze dla homoseksualistów w Oslo.

W nocy z piątku na sobotę w Oslo doszło do strzelaniny w klubie dla osób homoseksualnych, ranionych i zabitych zostało w sumie kilkanaście osób. W sobotę przez stolicę Polski przeszła Parada Równości, której uczestnicy apelowali o równe prawa dla każdego człowieka w kraju. Trwa Pride Month. Tymczasem w PiS...

Od dawna już krążą plotki o tym, że szef partii jest gejem. Nigdy nie zostały jednak potwierdzone, a on sam uparcie dąży do tego, by ludzie mieli go nie za homoseksualistę, a za homofoba. Czy można być gejem i gejów nienawidzić jednocześnie? Można, od dawna mówi się o tym, że wypieranie własnej tożsamości i seksualności może prowadzić do ciężkich zaburzeń psychicznych. Nie o tym jednak ten tekst...

Kaczyński kpi z transseksualizmu

Swego czasu PiS publicznie odczłowieczało społeczność LGBT+, teraz kpi z osób transseksualnych i transpłciowych. W sobotę prezes partii wykazał się totalną ignorancją i wiedzą na ten temat na poziomie zerówki (choć obstawiamy, że są w Polsce przedszkolaki, które wiedzą więcej i mądrzej patrzą na świat je otaczający). Jarosław Kaczyński pojechał do Włocławka na spotkanie z wyborcami i, ku zaskoczeniu zebranych, oznajmił: o 17.30 byłem mężczyzną, teraz jestem kobietą.

Nie poinformował oczywiście o przejściu poniżającej często procedury i korekcie płci, wręcz przeciwnie. Po raz kolejny pokazał, że nic nie wie o świecie i wygłosił obrzydliwy, homofobiczny, a właściwie transfobiczny komentarz.

Oczywiście ktoś się może z nami nie zgadzać, mieć lewicowe poglądy. Uważa, że każdy z nas może w pewnym momencie powiedzieć, że "teraz, do tej pory, do godziny 17.30 byłem mężczyzną, ale teraz jestem kobietą. No przecież Lewica uważa, że tak powinno być. I należy to przestrzegać

- powiedział Kaczyński, a cała sala - o zgrozo - ryknęła śmiechem. Po wszystkim polityk-homofob dodał jeszcze, że "to powinno się badać", co ponownie świadczy o tym, że mózg ma zamknięty w maleńkiej skorupce.

Kaczyński szczuje, PiS milczy

Słowa Jarosława Kaczyńskiego są od soboty i w niedzielę szeroko komentowane przez polityków, ale nie polityków PiS. Ci uparcie milczą, jakby - tradycyjnie już - chcieli przemilczeć swoje "wpadki". Wiemy, że "wpadka" w tym przypadku to słowo zbyt małe, wszak doszło do wypowiedzi obrzydliwej, jawnego szczucia na osoby transseksualne i transpłciowe, i nawoływanie do leczenia osób nieheteronormatywnych. Zdaje się, że nawet działacze PiS wiedzą dziś, jak potworny był komentarz ich szefa.

Jedynie europoseł PiS Ryszard Czarnecki z rana w niedzielę, w Radiu ZET próbował niemrawo bronić swego kumpla, zapewniając, że... Polska wcale nie jest najbardziej homofobicznym krajem świata, więc dlaczego ktoś się śmie czepiać... - Polska, gdy chodzi o statystyki przemocy wobec np. homoseksualistów, absolutnie nie jest na końcu. W Europie Zachodniej tych aktów jest więcej. Prezes Kaczyński w swoim długim życiu nigdy nie wzywał do dyskryminacji - zarzekał się polityk.

Inny orzeł tolerancji, Krzysztof Bosak, wypowiedź Kaczyńskiego nazwał "żarcikiem". Pozostałe obozy polityczne w słowach polityka PiS, nie widzą nic zabawnego. Nazywają je obrzydliwością i sugerują, że prezes znów chce skłócić społeczeństwo tematami społecznymi, by przykryć problemy z inflacją, drożyzną i pogłębiającymi się długami Polski.

My zaś - za prezesem Kaczyńskim - polecamy badanie, lub raczej terapię. Leczyć powinien się naszym zdaniem każdy, kto ma problem z nienawiścią. Przydałoby się wielu polskim politykom.

Czytaj także