18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

prezes na prezent

Kaczyński szykuje się na walentynki. Fanki (i fani) się zachwycą

06.02.2020  12:13
Kaczyński szykuje się na walentynki. Fanki (i fani) się zachwycą
Kaczyński szykuje się na walentynki. Fanki (i fani) się zachwycą Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Nadchodzą Walentynki, nadciąga też Jarosław Kaczyński. Prezes PiS szykuje swym wyznawcom piękny prezent na święto zakochanych. Będą płakać ze szczęścia!

Jarosław Kaczyński to wielki polityk - tego nie można mu odebrać. Nieważne, czy z jego polityką się zgadzamy, czy nie, przyznać trzeba, że trzęsie Polską i tak naprawdę to on jest głową państwa.

Prezes PiS cieszy się wyjątkowym politycznym poparciem. Część jego zwolenników śmiało nazwać możemy wyznawcami - patrzą na swego przywódcę jak w obrazek. A on się im za to odwdzięczy.

Prezes na walentynki

Jarosław Kaczyński szykuje bowiem wielką niespodziankę wszystkim, którzy go kochają. Walentynki tego roku dla części Polaków będą okresem niezwykle pięknym. Tuż po święcie zakochanych, 15 lutego, prezes wróci do polityki. I zrobi to z przytupem.

Kaczyński odrzuci kule i w pełnej krasie, z wypiętą piersią, wróci do rządzenia. W sobotę prawdopodobnie odbędzie się konwencja Zjednoczonej Prawicy, na której Kaczyński ma być oczywiście najważniejszym gościem.

Na razie nic oficjalnie nie ogłaszamy, ale jeśli konwencja faktycznie zostanie zorganizowana, to oczywiście prezes Jarosław Kaczyński zabierze na niej głos

- mówi jeden ze współpracowników prezesa w rozmowie z wp.pl.

Walentynkowy weekend? Czemu nie?

- rzuca inny polityk PiS.

Jarosław Kaczyński
Przeczytaj więcej
Komentarze