18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najważniejszy człowiek w Polsce?

Kaczyński ZNOWU dostał mega nagrodę

Wojciech Kozicki
16.04.2021  11:47
Jarosław Kaczyński ZNOWU uhonorowany nagrodą Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej"
Jarosław Kaczyński ZNOWU uhonorowany nagrodą Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej" Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński, czyli czcigodnie nam panujący jego ekscelencja wicepremier, zdobył niezwykłe wyróżnienie. Wódz z Żoliborza został po raz kolejnym wybrany Człowiekiem Roku „Gazety Polskiej”. W swoim przemówieniu dał do zrozumienia, że KONIEC JEST BLISKI!

Jarosław Kaczyński to człowiek sukcesu. Był premierem, jest wicepremierem, ma piękny dom, kochające koty, armię wyznawców. Czy może osiągnąć jeszcze coś więcej? Ależ oczywiście! Właśnie został uhonorowany nagrodą Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej". Nagrodzona została również sędzia Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego. Główną nagrodę Człowieka Roku "Gazety Polskiej" przyznano żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej za ich męstwo i poświęcenie.

Kaczyński ZNOWU wybrany Człowiekiem Roku „Gazety Polskiej”

Kaczyński przyznał, że to była piękna chwila „w jego życiu, w którym były tragedie i sukcesy”. Co ciekawe wspomniał również o kontynuacji swojej działalności przez innych i osobach, które „zastąpią go w walce, która musi trwać” i dążyć do celu każdego patrioty, którym jest silna Polska. Czy właśnie zasugerował, że w końcu ODCHODZI?

Muszę zacząć od podziękowań. Ta nagroda jest dla mnie czymś szczególnym, jest nagrodą przyznawaną nie przez jury, czy komitet, ale przez bardzo wielu radykalnie zaangażowanych w polskie sprawy. Nagroda, którą państwo przyznali w tym roku mnie właśnie, jest naprawdę wielkim zaszczytem, za który dziękuję. Jest wielkim zaszczytem - dlatego że właśnie to środowisko, te szturmowe bataliony, pułki Polski patriotycznej, niepodległej, tę nagrodę przyznają - powiedział Jarosław Kaczyński odbierając nagrodę Człowieka Roku "Gazety Polskiej".

Media przypominają, że dla Kaczyńskiego taka nagroda to nie pierwszyzna. Jarosław Kaczyński był uhonorowany tytułem Człowieka Roku w poprzednich latach - 2004, 2015, 2018, 2019.

Kaczyński człowiekiem roku 2019 [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze