18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezes zasłużył na klapsa?

Kaczyński ukarany! Najwyższa możliwa kara!

23.06.2021  15:32
Kaczyński ukarany za obrażenie opozycji w Sejmie. Komisja etyki  go przestraszy?
Kaczyński ukarany za obrażenie opozycji w Sejmie. Komisja etyki go przestraszy? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński nie jest aż taki bezkarny, jak się niektórym wydaje. Komisja etyki sejmowej ukarała prezesa PiS za nazwanie polityków opozycji „przestępcami”. Jak dotkliwa jest to kara? Wicepremier został ukarany srogą i miażdżącą… naganą!

Skończyła się bezkarność Jarosława Kaczyńskiego. Entuzjasta rodeo z Żoliborza wreszcie się doigrał! Jak poinformowała posłanka komisji Monika Falej z Lewicy, komisja etyki ukarała wicepremiera ds. bezpieczeństwa naganą za wypowiedź zawierającą m.in. słowa "jesteście przestępcami" skierowane do posłów opozycji. Otrzymał najwyższą możliwą karę, jaką może nałożyć komisja, czyli NAGANĘ.

Kaczyński ukarany za szokujące słowa w Sejmie

Kontrowersyjne słowa pod adresem polityków opozycji padły na sali sejmowej pod koniec października 2020 roku. Wówczas na ulicach Polski odbywały się liczne demonstracje, które sprowokował wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie przepisów aborcyjnych.

Falej przypomniała, że Kaczyński dwukrotnie nie stawił się na posiedzeniu komisji etyki ani nie przedłożył usprawiedliwienia.

Wy w tej chwili w imię własnych interesów, małych, brudnych interesów, interesów Nowaka, wy w imię tych interesów rozwalacie Polskę, narażacie na śmierć mnóstwo ludzi, jesteście przestępcami. Jest w Polsce przestępstwo spowodowania niebezpieczeństwa powszechnego. Wy wzywając do demonstracji powodujecie tego rodzaju niebezpieczeństwo i odpowiecie za to – powiedział Kaczyński w Sejmie.

logo Tu się dzieje