18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nieprzyjemnie

Kaczyński upokorzył Dudę?! Prezes nie wspiera go w wyborach

28.06.2020  22:16
Jarosław Kaczyński nie wspiera Andrzeja Dudy
Jarosław Kaczyński nie wspiera Andrzeja Dudy Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Andrzej Duda wygrywa pierwszą turę wyborów prezydenckich. W drugiej turze zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim. Mimo świetnego wyniku prezydent nie ma wielu powodów do radości.

Wybory 28 czerwca za nami, Polacy poszli tłumnie do urn, a według sondażu Exit Poll, prawie 42 procent Polaków zagłosowało na Andrzeja Dudę. Czy prezydent ma się z czego cieszyć? Niekoniecznie - w dniu wyborów jego prezydentury nie chciało ponad 62 procent uprawnionych do głosowania Polaków. Ale to nie jedyny problem...

Kaczyński upokorzył Dudę?

W niedzielę z rana, czyli około godziny 13, w lokalu wyborczym pojawił się Jarosław Kaczyński. Prezesa PiS czekała tam niemiła niespodzianka - komisja potraktowała go jak... zwykłego obywatela.

Kilka godzin później przyszedł czas ogłaszania wstępnych wyników wyborów. W sztabach kandydatów pojawili się ich bliscy, zwolennicy i koledzy z partii. W tłumie wiwatującym wokół Andrzeja Dudy zabrakło Jarosława Kaczyńskiego!

Dlaczego prezes nie pojawił się w Łowiczu, skoro do końca politycy PiS wierzyli w wygraną już w pierwszej turze? Czyżby chciał pokazać Andrzejowi Dudzie, kto tu rządzi? Nieobecność Kaczyńskiego owiana jest tajemnicą. Jej rąbka chciał uchylić, choć tego nie zrobił Ryszard Terlecki.

Wiem, gdzie jest prezes Kaczyński, ale nie powiem. Będą państwo wiedzieć jutro - oznajmił. - Nie jestem upoważniony, by o tym mówić - dodał.

Przeczytaj więcej
Komentarze