18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Przestępcy!"

Kaczyński grzmi w Sejmie. Aresztuje opozycję?

28.10.2020  15:25
Kaczyński w Sejmie kontra opozycja - oskarżają się o narażanie Polaków na COVID
Kaczyński w Sejmie kontra opozycja - oskarżają się o narażanie Polaków na COVID Fot: YouTube/Sejm

Wczorajsze wystąpienie prezesa to nie koniec. Jarosław Kaczyński nadal czuje flow i w Sejmie przeprowadził atak na opozycję. Czy jego przemówienie zaogni protesty? Koronawirus lubi to…

Protesty w polskich miastach trwają, a Jarosław Kaczyński ani myśli pójść po rozum go głowy i uspokoić społeczne nastroje. We wtorek urządził sobie stand up w internecie niczym generał Jaruzelski. Dzisiaj w Sejmie znowu popłynął. Tym razem na jego celowniku znalazła się opozycja, której polityków nazwał przestępcami.

Kaczyński w Sejmie oskarża opozycję

Wymiana ciosów trwa. Wczoraj w Sejmie opozycja zaatakowała Kaczyńskiego, dzisiaj Kaczyński w Sejmie atakuje opozycję. Zagrzmiał z mównicy, że namawianie do udziału w protestach to celowe narażanie życia i zdrowia ich uczestników, co jest przestępstwem. Przypomniał, że w Polsce mamy obecnie wysoki stan zagrożenia z powodu epidemii, co wyklucza spotkania publiczne powyżej 5 osób.

Sądzę, że to, co się dzieje na tej sali pokazuje, jaki jest wasz poziom kultury politycznej i państwowej. W tej chwili w imię własnych, małych, brudnych interesów Nowaka rozwalacie Polskę, narażacie na śmierć mnóstwo ludzi, jesteście przestępcami! - powiedział w Sejmie Kaczyński. (Interia.pl)

Oskarżył opozycję o podjudzanie i narażanie ludzi na śmierć. Zapowiedział, że odpowiedzą karnie za swoje działania.

Tomczyk sprowokował Kaczyńskiego

Jak podają media, Kaczyński zaserwował takie przemówienie, ponieważ sprowokował go Cezary Tomczyk (KO), który oskarżył prezesa o spowodowanie protestów. Kaczyński jego wypowiedź nazwał "szeregiem kłamstw i odwróceniem się od prawdy".

Pan za to bezpośrednio odpowiada, za to, co dzieje się w Polsce, to jest pana odpowiedzialność i pana krew na rękach - powiedział Tomczyk do prezesa PiS. (Interia.pl)

Przemówienie Kaczyńskiego w Sejmie [WIDEO]