18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

specjalne względy?

Kaczyński w szpitalu, lekarz zdradza szczegóły. Czuwali nad nim najlepsi

Emilia Waszczuk
04.12.2019  13:59
Kaczyński w szpitalu, lekarz zdradza szczegóły. Czuwali nad nim najlepsi
Kaczyński w szpitalu, lekarz zdradza szczegóły. Czuwali nad nim najlepsi Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wylądował na stole operacyjnym. Lekarz ze szpitala w Otwocku zdradza, jak zajęli się "prawie" najważniejszym człowiekiem w państwie.

Problemy z kolanem Jarosław Kaczyński miał od dawna. Od dawna też czekał na operację i wszczepienie endoprotezy. Czekał jednak nie jak każdy inny, biedny, szary Polak ze względu na brak terminu. Terminów mógł mieć kilka, tylko ciągle je przekładał, bo zawsze miał coś ważniejszego do roboty.

Jak każdy obywatel naszego kraju, prezes mógł z marszu wejść do szpitala, trafić na stół operacyjny i dostać fachową, najlepszą wręcz możliwą opiekę. Chcielibyśmy, żeby to, co napisaliśmy, było prawdą, niestety. Zwykły Kowalski na podobne traktowanie nie może liczyć.

Nad wszystkim czuwali najlepsi lekarze z ministrem zdrowia na czele. Operacja trwała około dwóch godzin. We wtorek rano prezes był już w świetnej formie. Dostaje leki przeciwbólowe i dochodzi do siebie

- powiedział wp.pl jeden z polityków PiS.

Wiadomo, kiedy wyjdzie

O stanie zdrowia "szeregowego posła", trzęsącego polską sceną polityczną, opowiedział też serwisowi profesor Jarosław Czubak ze szpitala w Otwocku.

Czuje się dobrze, dlatego staramy się przywracać sprawność w stawach. Jak zwykle po takiej operacji konieczna jest rehabilitacja, żeby pacjent doszedł do pełnej sprawności. Trochę to potrwa. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku

- poinformował lekarz.

Zdradził też, kiedy Kaczyński zostanie wypisany do domu - lekarze celują w najbliższy piątek bądź poniedziałek.

Zostanie wypisany w najbliższym czasie. Chcemy wybrać bezpieczny termin, gdy będziemy pewni, że nagle nie będzie musiał tu wracać z powodu nieoczekiwanych komplikacji

- mówi Czubak.

Przeczytaj więcej
Komentarze