18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko PISdnie!

Ujawnili plan Kaczyńskiego. Podpali kraj?

29.10.2020  12:19
Kaczyński zaostrzy protesty? Chaos w PiS
Kaczyński zaostrzy protesty? Chaos w PiS Fot: Jan BIELECKI/East News

Protesty trwają, konflikt się zaognia. Czy Jarosław Kaczyński pójdzie po rozum do głowy i ocali kraj przed chaosem i rozlewem krwi? Najwyraźniej nie ma takiego zamiaru i puści wszystko z dymem. Właśnie ujawniono jego plany. Czy wódz z Nowogrodzkiej zamienia się właśnie w dyktatora?

Protesty trwają mimo koronawirusa i potwornego rekordu zakażeń. Tymczasem, jak ujawnia rmf24.pl, Prawo i Sprawiedliwość zamierza przygotować nowelizację ustawy aborcyjnej, która zawęzi interpretację wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Czyżby partia chciał wyciągnąć rękę do kobiet i iść na kompromis? Niestety, na drodze do porozumienia stoi Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński nie chce kompromisu, PiS podzielone

Jak dowiedziały się nieoficjalnie media, prezes PiS nie chce szybkiej reakcji na protesty. Jego zdaniem, manifestacje i gniew społeczny trzeba przeczekać. Ma nadzieję, że protesty zaczną być negatywnie odbierane przez Polaków i nie daje się namówić na próbę załagodzenia sporu. Konkretne decyzje miałyby zapaść w poniedziałek.

Nie będziemy działać pod dyktando ulicy – miał powiedzieć Kaczyński na zamkniętym spotkaniu. (RMF FM)

Nowy minister zdrowia - Niedzielski wyleci?

Na tym jednak nie koniec odlotu prezesa. Gdy epidemia koronawirusa szaleje jak wściekła, on chce zmienić ministra zdrowia. RMF FM pisze, że  w trakcie zamkniętego spotkania zasugerował pozbycie się Adama Niedzielskiego z powodu braku wystarczającej charyzmy. Miałby go zastąpić generał i szef Wojskowego Instytutu Medycznego Grzegorz Gielerak.

A może zamiast zmieniać ministra zdrowia, po prostu wystarczy zmienić prezesowi lekarza?

Czytaj także
Przeczytaj więcej