18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szykuje się katastrofa?

"Nowy ład" Kaczyńskiego. Znamy szczegóły

05.03.2021  11:05
Nowy ład w Polsce. Kaczyński ma tajemnicze plany
Nowy ład w Polsce. Kaczyński ma tajemnicze plany Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński zapowiada NOWY ŁAD w Polsce już od dawna, ale chyba przyszedł czas na konkrety. Jakie plany ma PiS? Ujawniono, że pod koniec marca odbędzie się  konferencja programowa Prawa i Sprawiedliwości i wiemy czego będzie dotyczyła. Jedno jest pewne, to będzie nas wszystkich sporo kosztowało...

Jarosław Kaczyński w ostatnich tygodniach zapowiada ciągle wprowadzenie „nowego ładu” w Polsce. Chciałoby się odpowiedzieć „nie strasz, nie strasz, bo się…”, ale prezes jednak zamierza zrealizować swój niecny plan. Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński, niczym książę Igthorn i Toadie, wciąż knują i ciemiężą naszą piękną krainę, ale co szykują tym razem? Pod koniec marca odbędzie się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości, na której poznamy szczegóły dotyczące nowego ładu.

Nowy ład w Polsce - co szykuje Kaczyński?

Radio ZET przypomina, że Kaczyński określił ostatnio nowy ład "wielką szansą dla kraju, dla wielu polskich rodzin, ogólnie dla wielu ludzi, także tych, którzy ze względu na wiek już rodzin nie mają". Co to dokładnie znaczy? Czym są „nowe propozycje dla społeczeństwa i nowa jakość”? Dowiemy się na konwencji programowej zapowiedzianej na specjalnej konferencji.

Morawiecki też zapowiedział nam mały teaser. Przewiduje, że po pandemii będziemy inaczej podchodzić do produkcji, handlu i biznesu, a PiS ma zamiar to wykorzystać jak wielką szansę. Przygotowywany jest Krajowy Plan Odbudowy (KPO), a do tego dostaniemy 57 miliardów euro w ramach Funduszu Odbudowy.

Atrakcyjna oferta dla inwestorów, po to, żeby polska gospodarka była jak najlepiej przygotowana do nowej rzeczywistości gospodarczej - Morawiecki zapowiada nowy ład.

Jedno jest pewne. Jeśli PiS zapowiada nowe pomysły dla dobra Polaków, lepiej ukryć pieniądze…

Czytaj także
Przeczytaj więcej