18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jarosław na wokalu

Kaczyński śpiewa hymn Polski. Ale WPADKA! [WIDEO]

05.07.2021  12:06
Kaczyński znowu śpiewa hymn Polski. Ale WPADKA, pomylił słowa Mazurka Dąbrowskiego
Kaczyński znowu śpiewa hymn Polski. Ale WPADKA, pomylił słowa Mazurka Dąbrowskiego Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński kontra hymn Polski. Prezes PiS znów na wokalu i po raz kolejny zaliczył wpadkę. Słowa "Mazurka Dąbrowskiego" ponownie go pokonały, Józef Wybicki przewraca się w grobie, a internet aż huczy i buczy.

Muzykalny mamy ten rząd. Jak nie Andrzej Duda rapuje o ostrym cieniu mgły, to Jarosław Kaczyński śpiewa. W sobotę w Warszawie odbyła się rada polityczna Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński zapowiedział plany PiS na przyszłe lata, a przy okazji wraz z innymi członkami partii zaśpiewał hymn Polski. Wódz z Żoliborza zaintonował „Mazurka Dąbrowskiego”, ale jak zwykle, WPADKA  była nieunikniona.

Kaczyński śpiewa hymn Polski. Znowu WPADKA, pomylił słowa

Kaczyński jak znów pomylił słowa „Mazurka Dąbrowskiego”. Co za gafa! Wstyd aż mamy ciary! Zamiast zaśpiewać: "Kiedy my żyjemy", Kaczyński zaśpiewał "Póki my żyjemy". Wielu Polaków popełnia nieświadomie ten błąd, ale wicepremierowi i TAKIEMU politykowi NIE WYPADA! Polska pieśń patriotyczna z 1797 roku powinna być dla niego jak pacierz, albo jak "Przez te oczy zielone" dla każdego Polaka.

Internauci zwrócili w komentarzach uwagę, że prezes PiS był bardzo zmęczony. Pojawiły się sugestie, że najwyższy czas na emeryturę, albo po prostu powinien skończyć z rodeo po nocach...

Z ziemi polskiej do Wolski...

To nie pierwsza taka wpadka Jarosława Kaczyńskiego. HYMN PAŃSTWOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ już kiedyś dostał wciry od tego polityka. 4 czerwca 2006 roku na kongresie PiS zamiast zaśpiewać "Z ziemi włoskiej do Polski", zaśpiewał "Z ziemi polskiej do Wolski".

Błąd, który popełnił w sobotę prezes PiS, jest tak częsty, że w 2018 roku powstała kampania, która miała rozpowszechnić prawdziwe słowa hymnu. Akcja została zapoczątkowana przez kibiców Legii Warszawa, którzy w 100. rocznicę odzyskania niepodległości chcieli zwrócić uwagę na to, ile osób popełnia błąd w tym samym miejscu. Hasło #KiedyMyŻyjemy- przypomina O2.pl

Jarosław Kaczyński śpiewa hymn Polski. Wpadka aż strach [WIDEO]