18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostro

Chciał "wyeliminować kaczego chu*jka". Wsadzą go do paki?

13.05.2020  17:20
Były polityk groził Kaczyńskiemu. Usłyszał zarzuty
Były polityk groził Kaczyńskiemu. Usłyszał zarzuty Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Były działacz klubu Nowoczesna Kamil K. wyszedł z aresztu. Mężczyzna groził w sieci politykom PiS. Pisał o "fizycznej eliminacji kaczego ch*jka".

Kamil K. - były polityk Nowoczesnej - został zwolniony z aresztu. Aby wyjść zza krat, musiał wpłacić jedynie kaucję w wysokości 5 tysięcy złotych. Teraz dostał dozór policji i dwa razy w tygodniu musi stawić się na komisariacie. Czeka też na rozprawę sądową. Wszystko przez wpisy w sieci.

Mężczyzna kilka dni temu opublikował serię komentarzy na Twitterze, w których pisał między innymi o gazowaniu senatorów PiS i uśmierceniu prezesa partii, Jarosława Kaczyńskiego. - Jestem coraz bliżej decyzji o poświęceniu się dla Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i fizycznej eliminacji kaczego ch***a - czytaliśmy. Wpisy z sieci jednak zniknęły.

Nawoływał do morderstwa?

Kamil K. został w poniedziałek zatrzymany i przesłuchany w prokuraturze.  Usłyszał zarzuty publicznego nawoływania do popełnienia zabójstwa i kierowania gróźb wobec osób o innych poglądach politycznych.

Mężczyzna nie przyznaje się do nawoływania do zbrodni, potwierdził jednak, że groził politykom PiS. Grozi mu do 5 lat wiezienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze