18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Tragedia na finiszu kampanii. Nie żyje ojciec polityka

23.06.2020  10:40
Tragedia na finiszu kampanii. Nie żyje ojciec polityka
Tragedia na finiszu kampanii. Nie żyje ojciec polityka Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Kampania prezydencka nabiera tempa i właściwie tylko o niej mówi się aktualnie w Polsce. Niestety, w tych okolicznościach wydarzyła się tragedia. Włodzimierz Czarzasty stracił ojca. 

Kampania prezydencka jest aktualnie jedynym tematem w Polsce, a wyścig do fotela głowy państwa emocjonuje nas wszystkich. Niestety, taki szczególny czas nie daje immunitetu od osobistych tragedii. Na finiszu politycznego zamieszania przekonał się o tym Włodzimierz Czarzasty.

Kampania prezydencka zakończona tragedią

On sam, co prawda, nie kandyduje na prezydenta, ale jak my wszyscy przeżywa wyjątkowy czas wyboru. W takich okolicznościach przyszło mu jednak pożegnać najbliższą osobę na świecie - jego ojca. 

Szef SLD 17 czerwca otrzymał cios od losu. W wieku 96 lat zmarł jego ojciec - Wincenty Czarzasty. W poniedziałek polityk pochował tatę. Msza odbyła się w kościele Świętego Ignacego Loyoli na Wólce Węglowej w Warszawie. Wincenty Czarzasty został pochowany w grobie rodzinnym Czarzastych.

Ojciec Włodzimierza Czarzastego był budowlańcem i pochodził ze wsi Łaguny pod Przasnyszem. W młodości ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Serdecznie współczujemy całej rodzinie tej straty.

Czytaj także