18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zniszczony samochód!

Kandydat na prezydenta ZAATAKOWANY!

25.06.2020  12:35
Krzysztof Bosak w Toruniu - kto zniszczył mu samochód?
Krzysztof Bosak w Toruniu - kto zniszczył mu samochód? Fot: Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie 2020 już za chwilę, a kampania wyborcza budzi ekstremalne emocje. Niektórzy chyba jednak wyborczą walkę traktują zbyt dosłownie, o czym przekonał się Krzysztof Bosak (Konfederacja).

Wybory prezydenckie na pewno wygra któryś z kandydatów i na pewno przegrają wyborcy. Niektórzy wyraźnie nie mogą się z tym pogodzić i dochodzi do aktów agresji i wandalizmu. Jak donoszą media, łobuzy zdewastowały samochód Krzysztofa Bosaka.

Atak na Bosaka

Moim celem jest pokonanie Rafała Trzaskowskiego i rywalizacja w drugiej turze wyborów z prezydentem Andrzej Dudą  - mówił Bosak w Toruniu, a w tym czasie ktoś demolował mu auto.

Jak podaje „Wirtualna Polska”, po spotkaniu z wyborcami, członkowie sztabu kandydata Konfederacji wrócili do samochodu zaparkowanego przy ulicy Kopernika. Zorientowali się wtedy, że ich pojazd padł ofiarą wandala. Ktoś poprzebijał opony, wybił szyby i namalował napis „faszysta”. Sprawą zajęła się już toruńska Policja.

Kłopoty miał też kierowca samochodu, który w kampanii wyborczej wykorzystuje Robert Biedroń ze współpracownikami ze sztabu. Podczas środowej wizyty w Słupsku, przed konferencją prasową, bus Biedronia zaparkowany zostało w niedozwolonym miejscu  - przypomina „Wirtualna Polska”.