18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Członek PSL w akcji

Kandydat na prezydenta będzie ojcem!

Wojciech Kozicki
26.05.2020  16:03
Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży - poparcie w sondażach urośnie jak jej brzuszek?
Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży - poparcie w sondażach urośnie jak jej brzuszek? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Władysław Kosiniak-Kamysz raczej może jedynie pomarzyć, że wygra wybory prezydenckie. Kandydat partii rolniczej został zaorany przed Dudę i Trzaskowskiego. Lider PSL osiągnął jednak znacznie większy sukces – zostanie po razu drugi ojcem!

Sondaże poparcia przed wyborami prezydenckimi wyraźnie pokazują, że Andrzej Duda zabarykadował się z Belwederze, a Rafał Trzaskowski ostro dobija się do jego drzwi. Władysław Kosiniak-Kamysz jak na razie rywalizuje z Bosakiem i Biedroniem o miejsca w ostatnim rzędzie w tym politycznym teatrze. Jednak teraz ewentualna prezydentura zeszła na dalszy plan. Zostanie ojcem!

Członek PSL w akcji

Żona kandydata PSL jest w ciąży! W Dzień Matki na Facebooku napisała, że rok temu urodziła się jej córka Zosia, a wkrótce szczęścia będzie dwa razy więcej. W jednym z wywiadów przyznała, że chciałby mieć trójkę dzieci, więc członek PSL musi brać się do roboty.

Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyle szczęścia. A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej - napisała na Facebooku Paulina Kosiniak-Kamysz.

Okazuje się, że to chyba kampanie wyborcze i polityczna rywalizacja budzą w Kosiniaku-Kamyszu seksualnego drapieżnika. Czy szykuje się kolejny potomek na upamiętnienie każdego kolejnego startu w wyborach?

Zosia skradła mu serce. Urodziła się w czasie kampanii wyborczej do europarlamentu, a mimo to miałam poczucie, że jesteśmy w tym wszystkim razem. Czasu nie mieliśmy za wiele, ale każda chwila razem była na 120%. Umiał przestawić głowę na tryb domowy i szybko się z Zosią zakumplowali - wyznała w jednym z wywiadów żona Kosiniaka-Kamysza.

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze