18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chłop oszalał czy zwariował?

Karczewski o Polskim Ładzie: wyższe podatki, wyższe zarobki

Wojciech Kozicki
12.07.2021  09:41
Stanisław Karczewski o Polskim Ładzie. Przedawkował PiS?
Stanisław Karczewski o Polskim Ładzie. Przedawkował PiS? Fot: Piotr Molecki/East News

Polski Ład nadciąga, PiS znowu sięgnie do kieszeni Polaków. Tymczasem plany rządu skomentował Stanisław Karczewski podczas rozmowy z „Gościu Wydarzeń”. Okazuje się, że wyższe podatki sprawią, iż Polacy będą zarabiali WIĘCEJ.

Polski Ład wisi nad Polakami jak gilotyna, Jarosław Kaczyński już zaciera ręce na myśl o sięgnięciu do portfeli obywateli. Co nas czeka? Sądząc z wypowiedzi byłego marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, będzie to cymes program, gospodarczy frykas i ekonomiczny delikates. Oczywiście pieniądze będą zabierane Polakom dla ich dobra.

Karczewski stymuluje się Polskim Ładem. Podatki i zarobki jak strefy erogenne?

Ochłonęliście już po wypowiedzi wiceministra finansów Piotra Patkowskiego, który stwierdził, że lockdown sprawia, iż Polacy się bogacą? Jeśli nie, to trzymajcie się mocno. Stanisław Karczewski uważa, że gdy wzrosną podatki, „Polacy i tak będą zarabiali więcej”. Oczywiście Polska jako kraj również będzie bogatsza.

Jestem przekonany, że ci wszyscy, którzy nieźle zarabiają, płacąc wyższe podatki będą i tak zarabiać więcej. Będziemy coraz bogatszym krajem, coraz szybciej rozwijającym się i te nasze zarobki będą wzrastały. Będziemy przekonywać pana premiera Gowina i wierzę, że ruszy on z nami, by promować Polski Ład – zapewnia Stanisław Karczewski. (Polsat News)

Stanisław Karczewski obiecał w Polsat News, że Polski Ład przyspieszy rozwój kraju i będziemy państwem, które szybko się rozwija. A zarobki Polaków będą oczywiście rosły. Podkreślił, że nieprawdziwe są zarzuty, iż Nowy Ład uderzy w klasę średnią. Co więcej, PiS układając nowy program, miał podobno wsłuchiwać się  w głos Polaków.

Polski Ład to nie jest jedna ustawa, jedno działanie. W pewnych obszarach pan Jarosław Gowin jest nieprzekonany, ale my go przekonamy, bo to jest naprawdę dobry program – powiedział Karczewski. (Polsat News)

Czytaj także