18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat po operacji, niepokojące informacje

Karetka u Kaczyńskiego! To koniec prezesa PiS?

Wojciech Kozicki
11.12.2019  10:34
Jarosław Kaczyński chory po operacji? Ratownicy medyczni w jego domu!
Jarosław Kaczyński chory po operacji? Ratownicy medyczni w jego domu! Fot: Lukasz Solski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Jarosław Kaczyński przeżywa zdrowotny horror. Ból nogi był nie do zniesienia, konieczna była operacja i wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego. To nie koniec cierpienia, bo wkrótce znów pójdzie pod nóż „na drugą nóżkę”. Jednak niespodziewanie w nocy pod jego domem pojawiła się karetka!

Prezes PiS ukrywa swój dramatyczny stan zdrowia? Media podejrzewają, że jest z nim źle i zbliża się koniec jego kariery politycznej. Operacje nóg, chodzenie o kulach, potworny ból, rehabilitacja… wódz walczy i zapewnia, że wróci do polityki. Czy aby na pewno stanie na nogi?

Karetka pod domem Kaczyńskiego

Jak podaje „Super Express”, pod jego domem na Żoliborzu w nocy zjawiła się karetka (nie na sygnale), a „całe zdarzenie wyglądało naprawdę dramatycznie”. Ratownicy w towarzystwie ochroniarza weszli do domu i przebywali w nim ok. 30 minut.

Wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego zrujnowało jego zdrowie? To zabieg bardzo ryzykowny. Oczymlekarze.pl informuje, że 18% opublikowanych badań opisuje wystąpienie powikłań pooperacyjnych po wspomnianym zabiegu. Są to m.in. zakażenia powierzchniowe i głębokie miejsca operowanego, zatorowość płucna, zakrzepica żył głębokich oraz uszkodzenia nerwów kończyny. Ostrzega również, że spośród ok.l 100 tys. pacjentów w okresie pierwszych 4 lat po operacji każdego roku umiera148 osób, co daje łączną liczbę 600 zgonów.

Jedną nogą na emeryturze

Politycy PiS mają nadzieję, że Kaczyński szybko wróci do Sejmu. On sam powiedział niedawno, że po operacji chodząc o kulach "nie da się normalnie funkcjonować". Czy to koniec Kaczyńskiego jako prezesa i zostanie emerytem?

Przeczytaj więcej
Komentarze