18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybory w PiS

Kiedy koniec Kaczyńskiego? Data ujawniona!

Wojciech Kozicki
25.08.2020  12:00
Jarosław Kaczyński wciąż rządzi - kiedy emerytura?
Jarosław Kaczyński wciąż rządzi - kiedy emerytura? Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński wydaje się niezniszczalny i niezatapialny? Jego stan zdrowia nieco się pogorszył i walczy ze schorzeniami kolan, a media donoszą, że nadchodzi koniec prezesa PiS. Tymczasem europoseł Ryszard Czarnecki ujawnił, do kiedy mały wódz będzie sprawował władzę.

Wkrótce odbędą się wybory na prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Czy władzę utrzyma 71-letni Jarosław Kaczyński? Kolejni politycy ujawniają, że po operacji nóg dręczy go ból i lada moment polityk przejdzie na emeryturę. Tymczasem Ryszard Czarnecki twierdzi, że prezes nie ustąpi ze stanowiska jeszcze przez wiele lat.

Koniec Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński będzie rządził jak najdłużej, do 90-tki. Chcę ukrócić wszelkie plotki, dywagacje i rozważania o tym, że prezes Kaczyński wybiera się na emeryturę! – ujawnił Ryszard Czarnecki w „Super Expressie”.

Czarnecki uważa, że dla Kaczyńskiego nie ma żadnej alternatywy i będzie prezesem niemal wiecznie. Twierdzi, że to właśnie ten prezes jest gwarantem siły Zjednoczonej Prawicy, więc nie ma mowy o emeryturze.

Wiadomo jednak na pewno, że jesienią czeka nas rekonstrukcja rządu i redukcja liczby ministerstw o połowę. Podczas kongresu PiS wiceprezesem partii może zostać Mateusz Morawiecki.

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej